Branża budowlana

Do każdego działania podchodzimy z zaangażowaniem

„Zawsze podkreślam konieczność indywidualnego podejścia do klienta oraz zdefiniowania jego potrzeb. Dzięki kreatywności i zdobytemu doświadczeniu załogi naszej firmy stajemy się coraz bardziej skuteczni w osiąganiu tego celu”, mówi Sławomir Michalski, Prezes BYDGOSTA Sp. z o.o. w Bydgoszczy.

 
 
 
Sławomir Michalski, Prezes BYDGOSTA Sp. z o.o. w Bydgoszczy

Bydgosta Sp. z o.o. istnieje od 1991 roku, kontynuując tradycje Młodzieżowej Spółdzielni Pracy BYDGOSTA, działającej na rynku robót budowlanych od 1996 roku.

 
 
 
Specjalizuje się w wykonywaniu robót ogólnobudowlanych wraz z projektowaniem i aranżacją wnętrz. Z niewielkiej firmy, w ciągu lat, udało nam się stworzyć przedsiębiorstwo budowlano-montażowe zdolne do realizacji zadań inwestycyjnych o wysokim standardzie wykonania, skupiając załogę oraz specjalistów o wysokich kwalifikacjach, dysponując wyposażeniem technicznym pozwalającym na realizację inwestycji i remontów o najwyższym stopniu trudności.
Nasz potencjał biznesowy to również lokale biurowe o wysokim standardzie i zróżnicowanej powierzchni. Służymy pomocą także w pośrednictwie obrotem nieruchomościami. Zapewniamy każdemu klientowi bezpieczeństwo i gwarancję wysokiej jakości usług.
Do każdego działania naszej firmy podchodzimy z dużym zaangażowaniem.

BYDGOSTA Sp. z o.o. w Bydgoszczy  została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *