Branża marketingowa

Wpisaliśmy się w kalendarz sportowych imprez

„Nasza firma wypracował swoją pozycję na rynku poprzez profesjonalną organizację oraz wysoką jakość usług. Stałe zainteresowanie klientów oraz cykliczne projekty pozwalają z optymizmem patrzeć przyszłość”, wyjaśnia Dariusz Knapik, Wiceprezes Zarządu Sport Mega Marketing Sp z. o.o. w Poznaniu.

 

 

Dariusz Knapik, Wiceprezes Zarządu Sport Mega Marketing Sp z. o.o. w Poznaniu

Firma Sport Mega Marketing od wieku lat buduje swoją pozycję na rynku marketingu sportowego będąc organizatorem wielu przedsięwzięć w skali krajowej i międzynarodowej.

 

 

Firma Sport Mega Marketing działa na rynku nieprzerwanie od 1995 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele projektów, które stały się wizytówką firmy i na stałe wpisały się w kalendarz sportowych imprez.
Przy współpracy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej od 1995 roku firma organizuje Beach Ball Tour cykl nadmorskich turniejów w siatkówce plażowej rozgrywanych w  randze Mistrzostw Polski. Impreza ta dzięki międzynarodowym sukcesom zawodników i zawodniczek cieszy się coraz większym powodzeniem co przekłada się na zainteresowanie mediów i sponsorów. Kolejnym projektem, który doskonale przyjął się na polskim wybrzeżu to Mistrzostwa Polski w piłce nożnej plażowej organizowane we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Projekt realizowany przez naszą firmę od 2010 roku przyciąga w czasie wakacji rzeszę widzów, którzy oglądają na plaży nie tylko emocjonujące mecze profesjonalistów, ale również maja możliwość spotkania swoich ulubionych aktorów, ludzi sportu i celebrytów. Ważnym momentem dla rozwoju naszej firmy było podjęcie współpracy z firma NIVEA przy partnerskim programie Bezpiecznie z NIVEA i WOPR. Celem programu realizowanego do dzisiaj jest wsparcie pracy ratowników WOPR na  polskim Wybrzeżu oraz popularyzacja zasad bezpiecznego zachowania się nad woda.

Firma swoimi projektami wychodzi poza rynek polski. W swoim porfolio mamy organizację międzynarodowych imprez o wysokiej randze sportowej, Europejskie Mistrzostwa w Ratownictwie Wodnym przy współpracy z ILSE, CEV Polish Masters, Mistrzostwa Europy w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn przy współpracy. z PZPS. Współtworzyliśmy także największy w Europie turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży Danone Nations Cup. Wszystkie projekty zostały bardzo wysoko ocenione przez zagranicznych obserwatorów i kontrahentów.
Sport Mega Marketing wypracował swoją pozycję na rynku poprzez profesjonalną organizację oraz wysoką jakość usług. Stałe zainteresowanie klientów oraz cykliczne projekty pozwalają z optymizmem patrzeć przyszłość.


Sport Mega Marketing Sp z. o.o. w Poznaniu została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011.
          
                     
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *