Branża handlowa

Rosnąca liczba zadowolonych klientów

„Lata doświadczeń i  niezmiennie utrzymywanie wysokich standardów pozwoliły nam zdobyć zaufanie i uznanie klientów. Wysoką jakość świadczonych usług najlepiej obrazują nasze placówki handlowe”, mówi Bogdan Sadowski, właściciel Przedsiębiorstwa SABO Bogdan Sadowski w Suwałkach.

 
Bogdan Sadowski, właściciel Przedsiębiorstwa SABO Bogdan Sadowski w Suwałkach

Firma SABO od 22 lat konsekwentnie realizuje strategię koncentrująca się na świadczeniu najwyższej klasy usług profesjonalnego doradztwa w wyborze materiałów budowlanych, obsługi inwestycji oraz szerokiej dystrybucji asortymentów wykończeniowych i dekoracyjnych wnętrz.

 

Atrakcyjność i różnorodność towarów i usług sprawia że jesteśmy w stanie sprostać rosnącym wymaganiom ze strony rynku. W naszej ofercie znajdują się zarówno materiały czołowych polskich producentów , marki własne farb oraz chemii budowlanej jak też luksusowe produkty  z wyższej półki, co pozwala trafić do szerokiego grona odbiorców. Lata doświadczeń i  niezmiennie utrzymywanie wysokich standardów pozwoliły nam zdobyć zaufanie i uznanie klientów.

 

Wysoką jakość świadczonych usług najlepiej obrazują nasze placówki handlowe, w których oprócz tysięcy produktów takich jak farby, lakiery, kleje, ofertę  uzupełnia szeroki wachlarz akcesoriów malarskich, narzędzi remontowych , a także bogaty wybór ceramiki sanitarnej, armatury i innych artykułów wyposażenia wnętrz. Kompleksowość oferty materiałów i usług naszych sklepów to zaleta, którą cenią sobie nasi odbiorcy, gdyż jest to skuteczne i korzystne rozwiązania oszczędności czasu i pieniędzy.  To co nas wyróżnia,  to także kompetentna obsługa sprzedawców, dla których zadowolenie Klienta stanowi istotę wykonywanej pracy. Świadczą o tym liczne referencje, a co za tym idzie rosnąca liczba zadowolonych klientów.

Przedsiębiorstwo SABO Bogdan Sadowski w Suwałkach  zostało wyróżnione w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *