Branża handlowa

Podłogi dla najbardziej wymagających klientów

„Każdy z naszych klientów otrzymuje profesjonalne doradztwo w zakresie doboru podłogi, pomoc techniczną na każdym etapie inwestycji oraz usługę wykonaną z najwyższą starannością”, mówi Anna Stanicka, Prezesa Zarządu VIP PARKIET Sp. z o.o. w Łomianek.


Anna Stanicka, Prezesa Zarządu VIP PARKIET Sp. z o.o. w Łomianek

VIP PARKIET Sp. z o.o. jest firmą z tradycjami obecną na rynku województwa mazowieckiego od 1994  roku. Firma rozpoczynała swoja działalność od wykonywania usług stolarskich, a potrzeba  zaopatrzenia naszych klientów w materiały spowodowała podjęcie decyzji o otwarciu pierwszego salonu sprzedaży podłóg. Aktualnie z powodzeniem prowadzimy sześć salonów wystawienniczych, w tym największy i najnowocześniejszy w siedzibie głównej firmy w Łomiankach.

Nasza firma na potrzeby własnej sieci sprzedaży oraz odbiorców  zewnętrznych importuje drewno z wielu regionów świata. Przez kilkanaście lat naszej działalności udało nam się zdobyć zaufanie klientów i opinię firmy świadczącej najwyższej jakości usługi przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Nasza kadra handlowców i parkieciarzy przez cały czas podnosi swoje kwalifikacje przez uczestnictwo w szkoleniach z zakresu nowych produktów i technologii.

Każdy z naszych klientów otrzymuje profesjonalne doradztwo w zakresie doboru podłogi, pomoc techniczną na każdym etapie inwestycji oraz usługę wykonaną z najwyższą starannością. Wysoki standard obsługi i dbałości o każdy szczegół inwestycji powoduje, że potrafimy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W swojej strategii krótkoterminowej  przewidujemy szereg działań marketingowych ATL i BTL oraz dalszy rozwój sieci sprzedaży. Chcemy także zintensyfikować nasze działania w zakresie współpracy z architektami wnętrz oraz inwestycji.


VIP PARKIET Sp. z o.o. w Łomianek została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *