Branża budowlana

Nagrody dla zarządu firmy Ankol

W dniach 15-17 grudnia 2012 r. odbyły się szczyt liderów biznesu zrzeszonych w Europe Business Assembly (EBA) z Oxfordu. Spotkania odbyły się w przedświątecznej atmosferze cesarskiego Wiednia w Pałacu Hofburg, rezydencji cesarzy austriackich.

 

Na uroczystej ceremonii wręczenia wyróżnień nadanych przez Stowarzyszenie EBA Zarząd Firmy Ankol Sp. z o.o. w Chorzelowie został uhonorowany najcenniejszymi wyróżnieniami.

Nominacji nagród dokonał Dyrektor Generalny EBA John W.A. Netting.

Nagrody otrzymali:


Prezes Zarządu Czesław Kolisz
– Międzynarodowa Nagroda SOCRATES (INTERNATIONAL SOCRATES AWARD) wraz ze statuetką, medalionem, honorową wstęgą, pamiątkowymi medalami, certyfikatem i dokumentami potwierdzającymi nadane wyróżnienia. Najwyższe wyróżnienie SOKRATESA zostało przyznane za wielki autorytet w dziedzinie biznesu i przedsiębiorczości, co przekłada się na  rozwój gospodarki krajowej  i międzynarodowej.

 

 

 

Wiceprezes Anna Kolisz – Międzynarodowa Nagroda Królowej Wiktorii (QUEEN VICTORIA COMMEMORATIVE MEDAL) w postaci pięknego  medalionu, ozdobionego 70 kryształkami Swarowskiego i pokrytego 24 karatowym złotem oraz pamiątkowymi medalami, certyfikatem i 5-letnią licencją. Wyróżnienie Medalionem Królowej Wiktorii zostało przyznane za wybitną osobowość w tym nieustanne propagowanie wartości, odwagi, prawości oraz niezłomności w dążeniu do celu zg. z przesłaniem wygrawerowanym na odwrocie medalionu „Victory is ours”- "Zwycięstwo jest nasze".

 

 

 

 

 

Anna i Czesław Koliszowie oraz  John W.A. Netting (z lewej)

 

źródło: Ankol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *