Branża handlowa

Determinacja i ciężka praca

„Dewizą Spółki jest jakość, terminowość i komplementarność świadczonych usług. Temu hasłu podporządkowana jest działalność Spółki. O jego trafności świadczy ponad 20 tysięczna grupa klientów i partnerów biznesowych”, mówi mgr inż. Jan Jabłonowski , Prezes Zarządu PHT TRACOM Sp. z o.o. w Mrągowie.

 

mgr inż. Jan Jabłonowski , Prezes Zarządu PHT TRACOM Sp. z o.o. w Mrągowie

Od powstania w roku 1991 spółka TRACOM z siedzibą w Mrągowie działa nie tylko na terenie Warmii i Mazur zaopatrując klientów indywidualnych, firmy oraz wiele innych podmiotów w paliwa płynne, smary, oleje i wiele innych akcesoriów motoryzacyjnych, ale również świadczy usługi transportowe na terenie Unii Europejskiej. Nowoczesny tabor oraz zaplecze techniczne, wyszkolony personel gwarantują powodzenie również w trudniejszej sytuacji rynkowej. Od wielu lat skrupulatnie przygotowujemy plany inwestycyjne i co najważniejsze konsekwentnie je wdrażamy.

 
 
 
W roku 2007 przeprowadziliśmy jeden z największych pakietów inwestycji w rozbudowę potencjału firmy, który sprawdził się w latach 2008-2010, kiedy pomimo kryzysu finansowego byliśmy dobrze przygotowani do obsługi większego wolumenu zamówień.
Ostatnie lata wiązały się z wysiłkiem modernizacji naszych 8 stacji paliw, aby dostosować je do rygorystycznych norm środowiskowych. Dzisiaj już wiemy, że dzięki temu nie tylko gwarantujemy naszemu odbiorcy produkt najwyższej, jakości ale również gwarantujemy obsługę na najlepszym poziomie.
Stale poszerzamy nasze portfolio i staramy się sprostać oczekiwaniom klienta. W ostatnim czasie uruchomiliśmy myjnie bezdotykowe oraz nowy serwis ogumienia przy stacjach paliw. Nasze hasło jest ciągle aktualne, a nasza konsekwencja tylko to potwierdza. Niech liczne wyróżnienia Gazel Biznesu, Diamentów Forbesa oraz ostatnie w ramach konkursu Napęd Nowej Ery będą potwierdzeniem słuszności naszej determinacji i ciężkiej pracy.
 
 
PHT TRACOM Sp. z o.o. w Mrągowie została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *