Pozostałe branże

Sukces to efekt ciężkiej pracy

„W 2007 roku zaczęliśmy specjalizować się w odzyskiwaniu tzw. opłat półkowych  od krajowych i międzynarodowych sieci handlowych. Od kilku lat współpracujemy z bankami i firmami leasingowymi w zakresie windykacji rat kredytowych. Nieustannie pracujemy nad kolejnymi, innowacyjnymi projektami’, mówi Marcin Gąszczak, Prezes Zarządu SAF SA.

 

Marcin Gąszczak, Prezes Zarządu SAF SA

    13 lat temu, gdy wkraczaliśmy na rynek obrotu wierzytelnościami jako dwuosobowa spółka, mieliśmy cel: usprawnić płynność finansową polskich przedsiębiorstw i zdobyć wysoką pozycję w swojej branży. Dzisiaj mogę powiedzieć, że odnieśliśmy sukces, jednak stawiamy sobie wciąż nowe wyzwania.

 
    Pierwszą specjalizacją naszej spółki była windykacja dla sektora B2B i do dzisiaj jest to główna usługa świadczona przez SAF.  Żeby utrzymać się na pozycji lidera musimy się wciąż rozwijać i dopasowywać nasze usługi do potrzeb klientów. Dzięki regularnym analizom rynku wprowadziliśmy do portfela produktów zakup wierzytelności i windykację wierzytelności konsumenckich. W 2007 roku zaczęliśmy specjalizować się w odzyskiwaniu tzw. opłat półkowych  od krajowych i międzynarodowych sieci handlowych. Od kilku lat współpracujemy z bankami i firmami leasingowymi w zakresie windykacji rat kredytowych. Nieustannie pracujemy nad kolejnymi, innowacyjnymi projektami.
   
W dobie kryzysu coraz więcej firm ma poważne problemy z zatorami płatniczymi, powstają zadłużenia strukturalne, ostatnio bardzo widoczne w branży budowlanej. Podejmujemy działania, które wprowadzają dyscyplinę płatniczą i powodują przywrócenie terminowości w regulowaniu zobowiązań nawet w najtrudniejszych przypadkach. Nasz sukces, czyli nie tylko satysfakcjonujące wyniki finansowe i stabilna pozycja, ale także zadowolenie klientów,  to efekt ciężkiej pracy rzeszy ekspertów. Dzięki nim z roku na rok notujemy stały wzrost liczby klientów i przyjmowanych do obsługi zleceń, a z dużym odsetkiem firm współpracujemy od lat, ciesząc się ich zaufaniem.

SAF SA w Sosnowcu została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *