Przemysł lekki

Tradycja i doświadczenie w produkcji tkanin, dzianin i aksamitów

„Udało się przekształcić upadające, państwowe przedsiębiorstwo w dobrze prosperującą firmę  prywatną, działającą na rynku tekstylnym z bogatą i atrakcyjną ofertą, która cieszy się niezmiennym zainteresowaniem nabywców krajowych i zagranicznych”, mówi Jarosław Staszak, Prezes FWR Runotex SA  w Kaliszu.

 

Jarosław Staszak, Prezes FWR Runotex SA  w Kaliszu

Źródłem sukcesu firmy Runotex jest dążenie do zaspokajania potrzeb naszych nabywców, doświadczenie w branży oraz determinacja w działaniu. Po trudnych latach przeobrażeń z powodzeniem udało się przekształcić upadające, państwowe przedsiębiorstwo w dobrze prosperujące i konkurencyjne przedsiębiorstwo prywatne.

 
 
 
Dziś FWR Runotex SA to stabilnie działająca na rynku tekstylnym firma, z bogatą i atrakcyjną ofertą, która cieszy się niezmiennym zainteresowaniem nabywców krajowych i zagranicznych.
Produkcja wyrobów runowych jest zdywersyfikowana. W ramach grupy kapitałowej FWR Runotex SA, w zgodzie ze stuletnią tradycją, wytwarzane są tkaniny do sektora meblowego, pojazdów komunikacji publicznej, tkaniny techniczne, futerka sztuczne i dzianiny dla branży odzieżowej i zabawkarskiej, pościele wełniane, a także naturalne aksamity – wizytówka kaliskiego pluszu.
Dzięki wysokiej jakości produktów potwierdzonej przez badania w zakładowym laboratorium i system kontroli jakości, liczne certyfikaty i nagrody oraz dostosowaniu oferty nie tylko do wymagań rynkowych, ale także indywidualnych preferencji naszych partnerów biznesowych, grono naszych usatysfakcjonowanych klientów ciągle rośnie.
W przyszłości chcielibyśmy dalej rozwijać przedsiębiorstwo poprzez ciągłe udoskonalanie procesów produkcyjnych, dostosowanie oferty do obowiązujących trendów, wprowadzanie nowych produktów
i wchodzenie na nowe rynki.

FWR Runotex SA  w Kaliszu została wyróżniona w konkursach Gepardy Biznesu i Efektywna Firma za lata 2010 i 2011

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *