Branża budowlana

Trzecie pokolenie rodziny zarządza firmą

„ Wykonujemy roboty budowlane i energetyczne. Budujemy w systemie generalnego wykonawstwa. Staramy się spełniać wszystkie wymagania naszego klienta, dopasowujemy się do jego potrzeb”, zapewnia Andrzej Szulist, Prezes Zarządu MEGA S.A.  w Gdyni.

 
Andrzej Szulist, Prezes Zarządu MEGA w Gdyni

Reprezentuję już trzecie pokolenie rodziny zarządzającej firmą, która istnieje od 1937 roku i następnie w roku 1994 przekształciła się w spółkę akcyjną. Moim zamierzeniem jest, aby firma stała się na tyle nowoczesną, aby mogła z sukcesem realizować kompleksowe, skomplikowane zadania inwestycyjne. Referencje które otrzymujemy są pochodną jakości naszych robót – wymagania klienta są zawsze spełnione, niezależnie od budżetu, którym dysponuje. W przypadku, gdy budżet naszego klienta nie pozwala na realizację oczekiwanych wymagań, proponujemy bardziej oszczędne rozwiązania.

 
Wykonujemy roboty budowlane i energetyczne. Budujemy w systemie generalnego wykonawstwa (w ramach tego systemu stany surowe i prace elektryczne wykonujemy w siłach własnych) na takich obiektach jak centra handlowe, budynki mieszkalne, obiekty przemysłowe, a w ostatnim czasie również farmy wiatrowe. Nowoczesny system zarządzania połączony z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem firmy wzbudza zaufanie u zagranicznych inwestorów. Współpraca i kontakty handlowe z nimi są dla nas w tej chwili już zwykłą codziennością. Jednak nie mamy aspiracji, aby Mega była wielkim przedsiębiorstwem. Chcemy po prostu być w dalszym ciągu stabilną i efektywną firmą.
Nasz firma zatrudnia 200 osób, roczny obrót wynosi 180 mln zł.
Ważniejsze realizacje: Centrum Handlowo – Usługowe ALFA w Grudziądzu i Gdańsku, Hala Sportowo – Widowiskowa w Gdyni, Sąd Rejonowy i Prokuratura Rejonowa w Gdańsku, Hotel Nadmorski w Gdyni, Obiekt Biurowo – Handlowy Centrum  Kwiatkowskiego w Gdyni, budowa Centrum Handlowego Klif w Gdyni, budowa farm wiatrowych na terenie całej Polski.

MEGA S.A.  w Gdyni została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *