Pozostałe branże

Udane interwencje podczas codziennej służby

„Dzięki standardom obowiązującym w "Sezamie" zabezpieczamy obiekty o znaczeniu strategicznym, które podlegają obowiązkowej ochronie. Są to przede wszystkim magazyny broni, ujęcia wody, przepompownie i oczyszczalnie oraz obiekty bankowe”,  mówi Dariusz Czapracki, dyrektor ds. handlowych Biura Ochrony "SEZAM" Sp. z o.o. w Poznaniu.

 
 
Dariusz Czapracki, dyrektor ds. handlowych Biura Ochrony "SEZAM" Sp. z o.o. w Poznaniu

Nasze biuro prowadzi działalność ochronną nieprzerwanie od 1989 roku. Byliśmy pierwszą w regionie firmą ochrony, która posiadała  (i wciąż posiada) umundurowane i uzbrojone załogi interwencyjne. „SEZAM” świadczy pełen wachlarz usług ochronnych realizowanych w formie bezpośredniej ochrony fizycznej oraz usług technicznych, a w szczególności: monitorowanie systemów alarmowych z reakcją załóg interwencyjnych; monitorowanie systemów pożarowych z przesyłem sygnałów do straży pożarnej; monitorowanie pojazdów (GPS/GPRS); ochronę stacjonarną; konwojowanie; szkolenia; usługi techniczne związane z tematyką ochrony, m.in. z systemami alarmowymi, telewizją przemysłową.

 
 
Od początków swojej działalności jesteśmy ukierunkowani na wysoką jakość świadczonych usług i m.in. dlatego umiejętności naszych pracowników corocznie weryfikujemy podczas testów sprawnościowo – strzeleckich. O wysokich kwalifikacjach naszych pracowników świadczą nie tylko udane interwencje podczas codziennej służby, ale również zdobyte liczne trofea, m.in. tytuły mistrzów i wicemistrzów Polski w strzelectwie branży ochrony.
Dzięki standardom obowiązującym w "Sezamie" zabezpieczamy obiekty o znaczeniu strategicznym, które podlegają obowiązkowej ochronie. Są to przede wszystkim magazyny broni, ujęcia wody, przepompownie i oczyszczalnie oraz obiekty bankowe.
Jesteśmy firmą działającą przede wszystkim na terenie Wielkopolski, realizujemy jednak obsługę w zakresie usług ochrony dla kilku dużych sieci na terenie całego kraju. Jesteśmy aktywnym członkiem Polskiej Izby Ochrony.

Biura Ochrony "SEZAM" Sp. z o.o. w Poznaniu  został o wyróżnione w Konkursie Gepardy Biznesu 2011
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *