Artykuły

Bank Nowoczesnych Rozwiązań to ESBANK

ImageESBANK Bank Spółdzielczy otrzymał nagrodę główną w konkursie „Bank Nowoczesnych Rozwiązań”. Statuetkę za zajęcie I miejsca wręczył na ręce Zarządu i Przewodniczącego Rady Nadzorczej Jerzy Różyński, Prezes Krajowego Związku Banków Spółdzielczych.

 
 
Nagroda w konkursie „Bank Nowoczesnych Rozwiązań” wręczona

ESBANK Bank Spółdzielczy otrzymał nagrodę główną w konkursie „Bank Nowoczesnych Rozwiązań”. Statuetkę za zajęcie I miejsca wręczył na ręce Zarządu i Przewodniczącego Rady Nadzorczej Jerzy Różyński, Prezes Krajowego Związku Banków Spółdzielczych.

Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się 2 lutego 2013 roku podczas uroczystej konferencji firmowej ESBANKU Banku Spółdzielczego, na której obecni byli pracownicy banku, przedstawiciele Rady Nadzorczej oraz strategiczni klienci i udziałowcy.

 
Image
 
Jerzy Różyński podczas wręczania nagrody podkreślił, że rozwiązania wdrażane w ESBANKU – m.in. nowa bankowość elektroniczna oraz bankowość mobilna – plasują ESBANK w czołówce banków spółdzielczych w Polsce, a zastosowanie podobnych nowoczesnych rozwiązań w innych bankach przyczyni się do wzrostu udziału banków spółdzielczych w rynku.
 
Image 
 
Jerzy Różyński statuetkę wręczył na ręce Zarządu Banku – Prezesa Jacka Zacharewicza, wiceprezesów Tomasza Kotlewskiego i Pawła Braszczyńskiego oraz Przewodniczącego Rady Nadzorczej Błażeja Bardy.

Oprócz statuetki, nagrodą za zajęcie I miejsca jest strategiczny workshop z Zarządem Banku, przeprowadzony przez firmę Elżbieta Pełka Creative Services (Pełka 360°).

źródło: ESBANK

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *