Branża marketingowa

Sukces to połączenie designu, innowacji i produkcji

„Profesjonalizm, innowacyjność oraz system zarządzania procesem – to elementy, dzięki którym udaje się nam z roku na rok umacniać swoją pozycję i zdobywać nowe rynki”, mówi Wojtek Gackowski, członek Zarządu WILLSON & BROWN – WB Sp. z o.o. S.K.A. w Warszawie.

 

 

Wojtek Gackowski, członek Zarządu WILLSON & BROWN – WB Sp. z o.o. S.K.A. w Warszaw

Istniejemy od 1995 roku, rozwijaliśmy się wraz z rynkiem POSM i braliśmy udział w jego kształtowaniu. Zapewniamy wszechstronne rozwiązania wspierające sprzedaż oraz kompleksową obsługę Klienta: przygotowanie koncepcji design, produkcję, logistykę i serwis. Nasze możliwości produkcyjne pozwalają na szerokie wykorzystywanie tworzyw sztucznych, metalu, szkła i ich łączenia. Proponujemy Klientom bardzo szeroką paletę rozwiązań POS, od najmniejszych displayów, po aranżację i wykonanie wnętrz salonów firmowych i stoisk targowych.

 

 

Dbamy o przejrzystą i sprawną komunikację. Każdy z naszych Klientów może być blisko procesu produkcji. Wierzymy, że otwarta rozmowa i swobodna wymiana myśli to najlepsza droga do doskonałych rozwiązań. Cenimy sobie pracę nad każdym, nawet najtrudniejszym projektem, bo dzięki wysokim wymaganiom naszych Klientów mamy okazję, aby się doskonalić i rozwijać umiejętności.

Na rynku wyróżnia nas doświadczenie w branży i wysoka jakość produkcji. Swoją pozycję osiągnęliśmy dzięki inwestycjom w innowacje i udoskonalenia technologiczne. Szczególną wagę przywiązujemy do systemu zarządzania procesem, ponieważ to efektywność i optymalizacja pozwala na tworzenie konkurencyjnej oferty.

W naszej branży sukces warunkuje połączenie trzech obszarów operacyjnych: designu, innowacji i produkcji. Dzięki umiejętności pogodzenia sztuki, technologii i doświadczenia możliwe jest wprowadzenie elementu zaskoczenia i zachwytu do miejsca sprzedaży, ale to innowacyjność i zaawansowanie technologiczne pozwalają na realizację odważnych pomysłów w ramach budżetu Klienta.

 

WILLSON & BROWN – WB Sp. z o.o. S.K.A. w Warszawie została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2007.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *