Branża informatyczna

Lider usług telematycznych w Polsce

 „Silną pozycję rynkową budujemy w oparciu o platformę lokalizacyjną Finder Online, która jest naszym autorskim rozwiązaniem, łączącym zaawansowany system informatyczny z technologiami lokalizacji i przesyłu danych – GPS i GSM”, mówi Piotr Jakubowski, Prezes Zarządu Finder S.A. w Warszawie.

 


Piotr Jakubowski, Prezes Zarządu Finder S.A. w Warszawie

Jesteśmy liderem usług telematycznych w Polsce. Silną pozycję rynkową budujemy w oparciu o platformę lokalizacyjną Finder Online, która jest naszym autorskim rozwiązaniem, łączącym zaawansowany system informatyczny z technologiami lokalizacji i przesyłu danych – GPS i GSM. Na tej bazie oferujemy produkty i usługi stanowiące wsparcie zarządcze i kontrolne w firmach  z mobilnymi zasobami – flotami różnego typu pojazdów, maszynami lub pracownikami wypełniającymi zadania w terenie. Jesteśmy dostawcą takich rozwiązań dla ponad 2. tysięcy firm z prawie 40. tysiącami pojazdów.

 
 
 
Zaufanie klientów jest dla nas źródłem wielkiej satysfakcji. Większość z nich, podejmując decyzję o współpracy, pozostaje z nami na długo i odnawia umowy w kolejnych latach. Nasz główny produkt – platforma lokalizacyjna Finder Online – jest stale unowocześniana. Nad jej rozwojem pracują świetni programiści, byli laureaci ogólnoświatowego konkursu Imagine Cup firmy Microsoft. To głównie oni sprawiają, że Finder Online był już trzykrotnie nagradzany w plebiscycie Fleet Awards jako najlepsza usługa flotowa roku. O zwycięstwie, w głosowaniu internetowym, zdecydowali użytkownicy rozwiązań dla flot i specjaliści z branży. Europejską nagrodę za najlepszą strategię produktową w kategorii komunikacji M2M (machine-to-machine) przyznała Finderowi renomowana firma analityczna Frost&Sullivan. O nagrodzie zdecydowały: wielofunkcyjność zastosowań platformy Findera, łatwa adaptacja do szczególnych oczekiwań odbiorców, intuicyjny interfejs, możliwość zastosowania w wielu urządzeniach różnych typów, całodobowe call center oraz skuteczność w realizacji założonych celów – obniżki kosztów działalności i poprawy jej efektywności. 
 
Należymy do najlepiej rozwijających się polskich firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Naszą pozycję potwierdzają niezależne rankingi. Nagrodzono nas „Diamentem Forbesa 2012” i obecnością w zestawieniu firm wyróżniających się największą dynamiką przyrostu wartości. Dwukrotnie uzyskaliśmy też zaszczytny tytuł „Gazeli Biznesu” przyznawany przez redakcję dziennika ekonomicznego „Puls Biznesu” firmom, które są doskonale zarządzane, dynamicznie się rozwijają i świetnie dają sobie radę w trudnych warunkach rynkowych.
   
Finder S.A. w Warszawie została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *