Pozostałe branże

Rozwój firmy następuje dynamicznie

„Odnotowujemy wzrost sprzedaży o 35 – 45% procent rocznie. W 2014 r. zasięgiem naszego działania będziemy obejmowali już cały kraj. Naszym celem jest osiągnięcie 10% udziału w rynku pożyczek udzielanych w domu klienta”,  mówi Zbyszko Pawlak – Dyrektor Generalny Everest Finanse Spółka z o.o. S.K.A.

 

Zbyszko Pawlak – Dyrektor Generalny Everest Finanse Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    w Poznaniu

Lider rynku to nieporównywalnie większy gracz niż my, ale nawiązanie z nim konkurencji rynkowej jest realne. Mamy porównywalny produkt finansowy, zdecydowanie nowocześniejszy system obsługi, mechanizmy dzięki którym zabezpieczamy stosowanie prawa i znakomitych przedstawicieli, którzy są identyfikowalni wśród naszych klientów.

 
 
 
Everest Finanse od 12 lat świadczy usługi w zakresie udzielania pożyczek gotówkowych w domu klienta pod marką ,,Bocian Pożyczki”. Na rzecz firmy pracuje obecnie w terenie 900 przedstawicieli oraz ponad 250 osób w Centrali i dwudziestu Oddziałach.  Z produktu finansowego oferowanego przez firmę skorzystało dotąd kilkadziesiąt tysięcy osób. W sumie pod marką Bociana udzielono ponad 250 tysięcy pożyczek o wartości ponad 250 milionów złotych.  „Bocian Pożyczki” wprowadziła do swojego modelu funkcjonowania karty płatnicze.  Jest to, jak dotąd, pierwsze i jedyne w kraju rozwiązanie na rynku pożyczek gotówkowych udzielanych w domu klienta, które usprawnia relacje pomiędzy pożyczkobiorcą i pożyczkodawcą, ułatwia dysponowanie pożyczonymi pieniędzmi a jednocześnie podnosi bezpieczeństwo funkcjonowania przedstawiciela firmy w jego środowisku pracy.

Everest Finanse Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna w Poznaniu została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *