Edukacja

Sukces dzięki odważnym projektom biznesowym

„Za nasz największy atut uznać można wypracowany szybki mechanizm reagowania na zmieniające się warunki rynkowe, terminowość i jakość naszej oferty, czego potwierdzeniem jest rzesza osób prywatnych, firm oraz przedstawicieli administracji państwowej oraz samorządowej, które w tym okresie nam zaufały”, mówi Zdzisław Dmowski, Prezes Korporacji SEDPOL Sp. z o. o. w Warszawie.

 
Zdzisław Dmowski, Prezes Korporacji SEDPOL Sp. z o. o. w Warszawie
Korporacja SEDPOL Sp. z o.o. została założona 1 lipca 1988 roku, początkowo jej działalność skupiała się na projektowaniu, nadzorach i ekspertyzach budowlanych i dopiero po kilku latach zostały ostatecznie sprecyzowane jej główne profile tzn. usługi na rynku nieruchomości oraz szkolenia.
 
 
Powstały dwa oddziały: Instytut Edukacji Europejskiej oraz Nieruchomości Consulting w Warszawie. W skrócie można określić iż, zajmujemy się szeroko rozumianym rynkiem nieruchomości (od ochrony środowiska przez wycenę, zarządzanie i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami po audyty i efektywność energetyczną) ze szczególnym nastawieniem na szkolenia i audyty energetyczne w zakresie oszczędności energii oraz specjalizacji w ocenie opłacalności  inwestowania w nieruchomości.
Dzięki odważnym projektom biznesowym, m in. wprowadzeniu szkoleń na odległość w formie e-learningu, szerokiemu wykorzystaniu Internetu, zaangażowaniu wielu osób, pomimo dotykającego rynku nieruchomości kryzysu, trwającego nieprzerwanie od 2007 roku,  pozycja naszej Spółki na rynku jest stabilna, o czym najlepiej świadczy wyróżnienie w konkursie „Efektywna Firma 2011”.
W niespełna 25 letnim okresie działalności Korporacji SEDPOL Sp. z o.o.  za największy atut uznać można wypracowany szybki mechanizm reagowania na zmieniające się warunki rynkowe, terminowość i jakość naszej oferty, czego potwierdzeniem jest rzesza osób prywatnych, firm oraz przedstawicieli administracji państwowej oraz samorządowej, które w tym okresie nam zaufały podejmując współpracę.
 
Korporacja SEDPOL Sp. z o. o. w Warszawie została wyróżniona w Konkursie Efektywna Firma 2011

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *