Artykuły

Bank Spółdzielczy sponsorem Mistrzostw Świata!

Pierwszy tydzień lipca to było wielkie święto siatkówki plażowej: Mistrzostwa Świata w siatkówce plażowej w Starych Jabłonkach Mazury 2013. SK bank jako sponsor strategiczny, odniósł wielki sukces wizerunkowy i sportowy.

 
Wspierana przez Bank para Michał Kądzioła – Jakub Szałankiewicz odpadła dopiero w walce o ćwierćfinał, będąc najlepszą z pięciu startujących polskich drużyn.
 
Przez cały tydzień Stare Jabłonki, Mazury a nawet cała Polska żyły największą tegoroczną imprezą sportową w naszym kraju – Mistrzostwami Świata w siatkówce plażowej w Starych Jabłonkach FIVB Beach Volleyball World Championships Mazury 2013. Blisko 100 tys. osób, wielkie emocje sportowe i nie tylko (m.in. niezwykle silna burza i gradobicie, które przerwały rozgrywki), mnóstwo atrakcji i niespodzianek, ale przede wszystkim wspaniała, niepowtarzalna atmosfera – naprawdę warto było tam być!
 
SK bank był bardzo widoczny podczas całej imprezy. Nad stadionem królował napełniony helem balon doskonale widoczny także w telewizji. Z kolei bankowy namiot obok którego stał nasz drugi balon stał się ważnym punktem na imprezowej mapie: po każdym swoim meczu występująca w barwach Banku para Kądzioła – Szałankiewicz oraz para olimpijska Fijałek – Prudel spotykały się z kibicami i fanami. Ale to właśnie ci pierwsi osiągnęli najlepszy wynik spośród wszystkich polskich par odpadając dopiero w walce o ćwierćfinał.
Na samym stadionie królowała z kolei grupa SK bank Beach Dancers. W czasie przerw technicznych podczas meczów i między samymi meczami grupa 12 dziewcząt w bikini i dwóch chłopaków w kąpielówkach prezentowała układy taneczne prowokując entuzjastyczną reakcję zarówno żeńskiej, jak i męskiej części publiczności. Podczas samych meczy nasze reklamy SK bank wokół boiska były doskonale widoczne.
 
Kolejną atrakcją był ustawiony już poza bezpośrednią strefą kibica SK bar – premium grill w którym można było za przystępną cenę zjeść znakomite potrawy z dziczyzny przygotowane przez zespół kucharzy pod kierownictwem Artura Świerżewskiego. A do picia można było wybrać spośród kilkunastu gatunków wina proponowanych przez sklep winiarski słoneczna winnica. To właśnie tu codziennie koncentrowało się życie towarzyskie po zakończeniu rozgrywek. W SK barze bywali właściwie wszyscy: od prezesów SK banku, przez dyrekcję imprezy, wojewodę ostródzkiego i szefostwo klubu siatkarskiego Siódemka SK bank Legionovia, po DJ Ucho i Mikee’ego (prowadzący FIVB Beach Volleyball World Championships Mazury 2013), zawodniczki, zawodników i zwykłych kibiców. Opinia wszystkich była jedna: świetne miejsce spotkań, znakomita atmosfera, pyszne jedzenie, przystępne ceny. Nic dziwnego, że SK bar był oblężony…
 
O ile pierwsze dni można by określić mianem spokojnej rozgrzewki i przygotowań, to ostatnie dwa dni Mistrzostw to było już prawdziwe siatkarsko-plażowe szaleństwo, a 9-tysięczna widownia na głównym stadionie była szczelnie wypełniona i falowała unoszona muzyką serwowaną przez DJ Ucho. Finałowe mecze były niezwykle emocjonujące: mistrzyniami świata została chińska para Xue – Zhang Xi po trzysetowym pojedynku z Niemkami Borger – Büthe. Natomiast wśród mężczyzn niespodziewanie Holendrzy Brouwer – Meeuwsen pokonali 2:0 faworyzowaną parę z Brazylii Ricardo – Álvaro Filho. Wśród wręczających główne nagrody znalazł się również prezes SK banku Jan Bajno.– Tego nie da się opisać. Stare Jabłonki są magiczne. Nie chce się stąd wyjeżdżać. Chcemy jak najszybciej tutaj wrócić – powiedziała pani wiceprezes SK banku Elżbieta Kubuj. Trudno o lepsze podsumowanie.
 
źródło: www.skbank.pl
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *