1Mazowieckie

Doceniona wielkość i stabilność

„Spektakularne upadki kilku firm spowodowały, że duzi klienci wrócili do kontaktów z dużymi partnerami i to w ostatnich latach było powodem tak wyraźnego rozwoju Studia Filmowego OTO”, mówi Jacek Kulczycki, Prezes Zarządu OTO Studio Filmowe w Warszawie.

   
 
OTO Studio Filmowe to od ponad 21 lat lider firm produkujących filmy reklamowe, fabularne i dokumentalne.  OTO Film to najstarsze i jedno z największych studiów filmowych w Polsce. Założycielem i właścicielem firmy jest Jacek Kulczycki – reżyser i producent, absolwent PWSFTviT w Łodzi. Od 17 lat firmą zarządza Dyrektor Sławomir Boniecki – producent i absolwent SGH.
Ponad 21-letni dorobek to ponad 1500 filmów reklamowych realizowanych między innymi dla takich klientów jak: Danone, Reckitt Benckiser, Unilever, Nestle, Kompania Piwowarska, Jeronimo Martins (Biedronka), Ikea czy Play.
Projekty realizowane były z takimi agencjami, reklamowymi jak: Havas, Publicis, LOWE, G7, JWT, DUDA ADS POLSKA, Change czy Grandes Kochonos.
 
 
 
 
Jacek Kulczycki Prezes Zarządu OTO Studio Filmowe  w Warszawie
 
„Nasze atuty to doświadczenie oraz stały i wierny zespół pracujący za mną przez kilkanaście lat. Pracujemy dla dużych klientów, utrzymując wieloletnie relacje biznesowe, ale też czujnie rozglądamy się po rynku, bo branża się zmienia. Spektakularne upadki kilku firm spowodowały, że duzi klienci wrócili do kontaktów z dużymi partnerami i to w ostatnich latach było powodem tak wyraźnego rozwoju Studia Filmowego OTO”, mówi Jacek Kulczycki Prezes Zarządu OTO Studio Filmowe w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *