3Podkarpackie

Stosujemy filozofię Lean Manufacturing

„Od ponad dwóch lat doskonalimy nasze procesy produkcyjne bazując na wywodzącej się z Toyota Motor Corporation filozofii Lean Manufacturing, która opiera się na dwóch filarach – ciągłym doskonaleniu i szacunku dla ludzi”, mówi Radosław Lubojemski, kierownik produkcji Zakładu Produkcji Opakowań TARNOPAK Sp. z o.o. w Jaśle

Radosław Lubojemski, kierownik produkcji Zakładu Produkcji Opakowań TARNOPAK Sp. z o.o. w Jaśle

Zakład Produkcji Opakowań TARNOPAK Sp. z o.o. powstał w 1999 roku, przejmując produkcję opakowań od Podkarpackich Zakładów Produkcyjnych INCO-Veritas S.A.
 
 
Firma TARNOPAK zajmuje się produkcją opakowań na bazie tektury, drewna, metalu oraz połączenia tychże materiałów. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczenie klientom wyrobów o najwyższej jakości, zapewniając przy tym jak najmniejszy wpływ na środowisko.
 
Od ponad dwóch lat doskonalimy nasze procesy produkcyjne bazując na wywodzącej się z Toyota Motor Corporation filozofii Lean Manufacturing, która opiera się na dwóch filarach – ciągłym doskonaleniu i szacunku dla ludzi, a w jej skład wchodzi wiele narzędzi takich jak TPM (optymalne utrzymanie ruchu), 5S (metoda uczenia się samodyscypliny, standaryzacji i systematyki) czy SMED (redukcja czasu przezbrojeń). Czerpiąc z tej japońskiej koncepcji szczupłego zarządzania produkcją dążymy do eliminacji trzech podstawowych nieefektywnych działań – muda (marnotrawstwo – niewnoszące wartości do produktu czy usługi), muri (nadmierne obciążenie pracą) i mura (nieregularność).

Zakłada Produkcji Opakowań TARNOPAK Sp. z o.o. w Jaśle została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2012.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *