1Mazowieckie

Profesjonalizm i uczciwość

„Sukces naszej firmy to wynik połączenia doskonałych składników w niezawodną całość: profesjonalizmu, doświadczenia i uczciwości”, mówi Aleksandra Gwiazdowska, członek  Wirex Sp. z o. o. w Warszawie.

 
 
 
 
 
 
 
Aleksandra Gwiazdowska, członek zarządu Wirex Sp. z o. o. w Warszawie.
Firma Wirex Sp. z o.o. powstała w roku 1989  jako Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe. Przez cały okres działalności firma specjalizowała się w wykonywaniu instalacji sanitarnych w pełnym zakresie, m. in. sieci cieplne, wodociągi i przyłącza wodociągowe, węzły cieplne, kotłownie, maszynownie wody lodowej, instalacje centralnego ogrzewania, instalacje wody i kanalizacji.
 
 
 
 
Dodatkowo, od 1994 roku, jesteśmy generalnym przedstawicielem niemieckiej firmy Dallmer GmbH, producenta wysokiej klasy osprzętu kanalizacyjnego.
Przez wiele lat zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, którzy darzą nas zaufaniem. Kluczem do sukcesu była i jest nie tylko najwyższa jakość oferowanych przez nas usług i produktów, ale również profesjonalizm i uczciwość wobec klientów oraz pracowników naszej firmy.

Wirex Sp. z o. o. w Warszawie została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2012 i Konkursie Efektywna Firma 2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *