2Śląskie

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań

„Jesteśmy firmą rodzinną, tym bardziej dumni jesteśmy z faktu przyczynienia się w ciągu 20 lat do rozpropagowania i wprowadzenia na rynek nowych technologii, między innymi geosiatki komórkowej”, mówi  Zbigniew Kruk, Prezes Zarządu, Komplemantariusz Spółki Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. w Mikołowie.

 

Zbigniew Kruk, Prezes Zarządu, Komplemantariusz Spółki Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. w Mikołowie

Rok 2013 jest szczególnym rokiem w historii naszej firmy. Obchodzimy  20-lecie powstania. Kiedy zakładaliśmy ją w 1993 roku, pod nazwą Kruk i Fischer, Polska przechodziła transformację polityczną, a technologia termoformowania próżniowego była mało popularna.

Jesteśmy firmą rodzinną, tym bardziej dumni jesteśmy z faktu przyczynienia się w ciągu 20 lat do rozpropagowania i wprowadzenia na rynek nowych technologii, między innymi geosiatki komórkowej. Innowacyjna myśl technologiczna poparta jest wieloma patentami, a także prestiżowymi nagrodami m.in. „Złotym Orbitalem” w 2000 roku czy nagrodą „Teraz Polska” 2008.
Od początku istnienia firmy szczególny nacisk kładziemy na aspekty związane z ochroną środowiska, skutkiem czego wszystkie produkowane przez Geo Globe Polska wyroby nadają się do ponownego przetworzenia. W trosce o najwyższe standardy jakości oraz dbałości o środowisko od 2005 roku funkcjonujemy w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania wg norm ISO 9001 oraz 14001.
Zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów jest potwierdzeniem sensu naszej pracy. Nasz sukces byłby niemożliwy bez ich wsparcia.
Nasz pomysł na kolejne lata? Od 2014 roku ruszamy z nową linią do przetwórstwa odpadów z tworzyw sztucznych, którą zakupiliśmy realizując projekt unijny. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, wykorzystujemy nowoczesne technologie i najwyższej klasy sprzęt – wszystko to,  aby spełnić  oczekiwania Klientów.

Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. w Mikołowie  została wyróżniona w VII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2012 i  V edycji Konkursu Efektywna Firma 2012.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *