1Mazowieckie

Dwie dekady sukcesów

„W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na jakość wykonania i wysoki  standard oddawanych produktów, co potwierdzają i podkreślają nasi klienci. To przede wszystkim te cechy pozwalają nam z sukcesem działać na ogólnopolskim rynku nieruchomości od ponad dwóch dekad”, ocenia Sławomir Doliński, Przewodniczący Rady Nadzorczej firmy Dolcan.

 
Sławomir Doliński, Przewodniczący Rady Nadzorczej firmy Dolcan

Na polskim rynku nieruchomości jesteśmy obecni już od 22 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy 20 projektów mieszkaniowych, oddając do użytku 4 tysiące mieszkań. Działamy głównie na terenie Warszawy i jej okolic, ale także w Lublinie, Szczecinie, Bydgoszczy i Kozienicach.

 
 
 
Nasze inwestycje dopasowujemy do szerokiej grupy klientów. Dolcan realizuje wysokiej jakości wielorodzinne osiedla mieszkaniowe, kameralne osiedla domów, apartamentowce oraz innowacyjne osiedla mieszkań bezczynszowych. Mając na uwadze klientów inwestycyjnych wprowadziliśmy także innowacyjny produkt – Condo System, który umożliwia bezpieczne lokowanie kapitału w apartamenty z gwarantowaną stopą zwrotu w wysokości 8 proc. w skali roku.

W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na jakość wykonania i wysoki  standard oddawanych produktów, co potwierdzają i podkreślają nasi klienci.
To przede wszystkim te cechy pozwalają nam z sukcesem działać na ogólnopolskim rynku nieruchomości od ponad dwóch dekad.  Wysoka dynamika wzrostu wartości firmy, dzięki której zostaliśmy wyróżnieni wśród firm – Gepardów Biznesu – jest kolejnym dowodem na zaufanie, jakim klienci obdarzają naszą firmę.


Dolcan Development Sp. z o.o. w Warszawie, której następcą prawnym jest Dolcan Plus SA w Warszawie, została wyróżniona w VII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2012, V edycji Konkursu Efektywna Firma 2012 i V edycji Konkursu Potęga Biznesu 2012.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *