Małopolskie

Stawiamy na jakość

„Osiągnęliśmy sukces przede wszystkim dzięki doskonałemu zespołowi pracowników, najwyższej jakości wykonywanych usług , korzystaniu z najnowszych trendów technologicznych oraz współpracy z najlepszymi partnerami handlowymi”, mówi  Wiesław Pukal , Prezes Firmy PROSTER Sp. z o.o. w Brzesku.

Wiesław Pukal , Prezes Firmy PROSTER Sp. z o.o. w Brzesku

Firma PROSTER Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1985 roku od firmy jednoosobowej, działającej w niewielkim warsztacie. Obecnie zatrudnia  130 osób, w których rozwój ustawicznie inwestujemy, aby zapewnić klientom usługi na najwyższym światowym poziomie.

 
 
 
 
 
Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji  inwestycji w zakresie elektrotechniki i automatyki przemysłowej w przemyśle spożywczym (browary, cukrownie, mleczarnie, rozlewnie wód mineralnych i napojów, producenci kawy i przypraw) farmaceutycznym, chemicznym, samochodowym i wielu innych.
Pozwala nam to spełniać oczekiwania szerokiej grupy klientów i na bieżąco podążać za ustawicznie zmieniającymi się trendami technicznymi.
Osiągnęliśmy sukces przede wszystkim dzięki doskonałemu zespołowi pracowników, najwyższej jakości wykonywanych usług , korzystaniu z najnowszych trendów technologicznych oraz współpracy z najlepszymi partnerami handlowymi. To wszystko sprawiło, że nasza firma zaliczana jest do grona wiodących i godnych polecenia przedsiębiorstw.
 
 
Firma PROSTER Sp. z o.o. w Brzesku została wyróżniona w VII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2012 i V edycji Konkursu Efektywna Firma 2012.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *