1Mazowieckie

Promocja polskiej kultury kulinarnej

„Aspirujemy do roli mecenasa sztuki gastronomicznej kultywując tradycje kuchni polskiej oraz stawiając na innowacyjność w zakresie obsługi klienta, zakup najnowocześniejszego specjalistycznego sprzętu oraz designerskich form podawania i prezentacji posiłków”, wyjaśnia Artur Zymerman, Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Belvedere-Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. w Warszawie.

 
   
Artur Zymerman, Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Belvedere-Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. w Warszawie

Belvedere-Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o., to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma działająca na rynku usług gastronomicznych od przeszło dwudziestu lat. Nasz sukces osiągnęliśmy dzięki rzadkiej umiejętności łączenia wieloletniego doświadczenia i zdobytej wiedzy z nieustannym podnoszeniem standardów i wdrażaniem innowacji.

 
 
 
Naszym nadrzędnym celem jest promocja polskiej kultury kulinarnej w kraju i na świecie. Aby wypełnić tę szczególną misję, nie tylko kultywujemy tradycje kuchni polskiej, ale przede wszystkim stawiamy na innowacyjność w zakresie obsługi klienta i wyznaczanie nowych trendów w kulturze gastronomicznej i sztuce, jaką bez wątpienia jest dziedzina kreatywnego restauratorstwa. To wyróżnia nas spośród innych. Stawiamy na zakup najnowocześniejszego specjalistycznego sprzętu gastronomicznego oraz designerskich form podawania i prezentacji posiłków. Dzięki temu staliśmy się nie tylko liderem na rynku gastronomicznym w Polsce, ale również mecenasem polskiej kultury kulinarnej w Polsce i za granicą.
Aspirujemy do roli mecenasa sztuki gastronomicznej kultywując tradycje kuchni polskiej oraz stawiając na innowacyjność w zakresie obsługi klienta, zakup najnowocześniejszego specjalistycznego sprzętu oraz designerskich form podawania i prezentacji posiłków, a także wyznaczanie nowych trendów w kulturze gastronomicznej.
W portfolio spółki Belvedere – Cafe Łazienki Królewskie znajduje się prestiżowa Restauracja Belvedere w Łazienkach Królewskich, wiodący na Polskim rynku dział cateringu – Belvedere Catering by Design, kameralny Klub Cavallo oraz znane warszawiakom Łazienkowskie kawiarnie Trou Madame i Amfiteatr.
Kuchnia Belvedere od lat ceniona jest przez przedstawicieli świata dyplomacji, biznesu oraz kultury i sztuki. Od 2008 roku Restauracja Belvedere wyróżniana jest w najbardziej znanym na świecie przewodniku kulinarnym – MICHELIN GUIDE.
Mamy zaszczyt i przyjemność organizować przyjęcia dla najważniejszych urzędów administracji państwowej – Kancelarii Prezydenta, Kancelarii Premiera, Kancelarii Sejmu, Ministerstwa Spraw Zagranicznych itp. Obsługujemy największe imprezy biznesowe (nawet do 10 000 osób) oraz uczestniczymy w ważnych wydarzeniach kulturalnych w Polsce, a także poza jej granicami. Wszędzie tam niesiemy klasę i szyk, z jakimi kojarzona jest marka Belvedere.

Belvedere-Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. w Warszawie została wyróżniona w VII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2012 i V edycji Konkursu Efektywna Firma 2012.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *