1Mazowieckie

Wzrasta świadomość techniczna

„Swój sukces zawdzięczamy  doświadczonej kadrze techniczno-inżynierskiej, elastyczności działania oraz sprawnej logistyce, która w połączeniu z serwisem gwarantuje nam grono stałych i zadowolonych klientów”, mówi Bogdan Matusiak,  Prezes Zarządu Ventia Sp. z o.o. w Warszawie.

 
Bogdan Matusiak,  Prezes Zarządu Ventia Sp. z o.o. w Warszawie

Ventia to młoda firma, będąca zaledwie 3,5 roku na rynku, ale dzięki zaangażowaniu całej załogi, chęci bycia najlepszym, staliśmy się już mocno rozpoznawalni w branży wentylacyjnej w całej Polsce.

 
 
Nasze motto „Rozwiązania HVAC, jakich oczekujesz” zobowiązuje nas do szukania jak najlepszych produktów i systemów, które spełniłyby oczekiwania naszych klientów. Współpracujemy nie tylko z firmami wykonawczymi czy inwestorami, ale również bardzo często także z biurami projektowymi  jako firma doradcza. Swój sukces zawdzięczamy  doświadczonej kadrze techniczno-inżynierskiej, elastyczności działania oraz sprawnej logistyce, która w połączeniu z serwisem gwarantuje nam grono stałych i zadowolonych klientów.
Ciągle poszukujemy nowych produktów, rozszerzamy ofertę pamiętając zarówno o jakości i cenie, aby każdy mógł znaleźć właściwy produkt dla siebie.
Zmieniające się przepisy i trendy w budowaniu domów jednorodzinnych pomagają naszej branży w szybkim rozwoju. Czyste powietrze w pomieszczeniach staje się coraz bardziej pożądane dzięki wentylacji mechanicznej, która powoli staje się standardem nie tylko w obiektach użyteczności publicznej, ale również wśród klientów indywidualnych.
Perspektywy na najbliższe lata pomimo bezpośredniego powiązania z branżą budowlaną są dla nas bardzo dobre, wzrasta świadomość techniczna inwestorów i wykonawców, a nasza coraz szersza oferta i zaawansowane urządzenia zyskują corocznie duże grono zwolenników. W październiku 2013 przenosimy się do nowej, kilkakrotnie większej siedziby dzięki, której będziemy mogli jeszcze szybciej się rozwijać i miejmy nadzieję poprawić nasze miejsce w rankingu Gepardów Biznesu.
 
 
Ventia Sp. z o.o. w Warszawie została wyróżniona w VII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2012

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *