3Podkarpackie

Wytwarzamy tylko produkty niszowe

"Tajemnicą sukcesu  jest strategia firmy polegająca na produkcji unikatowych i wysokojakościowych  farb, impregnatów i lakierów tylko w grupie wyrobów wodorozcieńczalnych. Jakość tych wyrobów jest potwierdzona atestami instytutów naukowo-badawczych", wyjaśnia Beata Góralczyk, współwłaściciel AKSIL Fabryki Specjalistycznych Wyrobów Lakierowych sp. z o.o. w Dębicy.

 

Beata Góralczyk, współwłaściciel AKSIL Fabryki Specjalistycznych Wyrobów Lakierowych sp. z o.o. w Dębicy

Firma AKSIL Fabryka Specjalistycznych Wyrobów Lakierowych sp. z o.o. prowadzi działalność rynkową od 2000 r. Ostatnie lata to okres stałego wzrostu obrotów firmy. Tajemnicą sukcesu jest strategia firmy polegająca na produkcji unikatowych i wysokojakościowych  farb, impregnatów i lakierów tylko w grupie wyrobów wodorozcieńczalnych. Jakość tych wyrobów jest potwierdzona atestami instytutów naukowo-badawczych. Wytwarzamy tylko produkty niszowe. Firma nie podejmuje się konkurować z gigantami farbiarskimi z produktami popularnymi.

             
 
 
Ponadto firma oferuje klientom całościowy serwis obejmujący nie  tylko produkcję i sprzedaż wyrobów, ale także serwis ekspertów dla  dobrania najlepszych rozwiązań. Jest to możliwe dzięki wysoko wykwalifikowanej załodze stale podnoszącej swoje kwalifikacje, zaangażowanej i dobrze współpracującej z sobą. W zakładzie istnieje bardzo dobry przepływ informacji.
              
Firma AKSIL  nie poprzestaje na dotychczasowych sukcesach. Wciąż pracuj  nad udoskonalaniem swojej oferty. Firma posiada własne zaplecze badawcze, w którym opracowywane są nowe wyroby w oparciu o wskazówki i życzenia odbiorców w zakresie stosowania przy równoczesnym zachowaniu parametrów jakościowych według najnowszych norm. W tym momencie firma posiada wiele wyrobów do nietypowych zastosowań: do malowani drewna, wikliny, papieru, gipsu. Jednakże podstawowa produkcja to wyroby do ochrony betonu zarówno powłoki jak i impregnaty.
             
W firmie duży nacisk jest kładziony na jakość. Od 2003 r. firma AKSIL posiada Certyfikat Jakości ISO 9001 w zakresie produkcji, projektowania i dostarczania wyrobów.
W latach 2002 -2010 firma była laureatem konkursu FIRMA FAIR PLAY. W 2010 r. otrzymała nagrodę PLATYNOWY LAUR. W roku 2013 została uznana za GAZELĘ BIZNESU.
 
 
 
AKSIL Fabryki Specjalistycznych Wyrobów Lakierowych sp. z o.o. w Dębicy została wyróżniona w VII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2012 i  w V edycji Konkursu Efektywna Firma 2012.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *