Łódzkie

20 lat BRITISH CENTRE

„Zbudowaliśmy silną, najbardziej rozpoznawalną w regionie łódzkim markę szkoleń językowych. Jesteśmy w stanie formułować jednorodne pod względem zaawansowania grupy pozwalające na efektywne szkolenie. Staliśmy się trendsetterem”, podkreśla Bożena Ziemniewicz, Prezes i Dyrektora Generalny BRITISH CENTRE w Łodzi.

 
Bożena Ziemniewicz, Prezes i Dyrektora Generalny BRITISH CENTRE w Łodzi
 
Na trudnym rynku usług edukacyjnych, a szkoleń językowych w szczególności, funkcjonowanie przez lat dwadzieścia już samo w sobie jest wielkim sukcesem. Jeśli do tego dodamy, że było to rzeczywiście 20 owocnych lat, to faktycznie mamy się czym szczycić.
Co uznajemy za sukces?  Po pierwsze zbudowaliśmy silną, najbardziej rozpoznawalną w regionie łódzkim markę szkoleń językowych, przy czym znak towarowy BRITISH CENTRE chroniony jest przez Urząd Patentowy.
Po drugie rozwinęliśmy się ilościowo na tyle, że jesteśmy w stanie formułować jednorodne pod względem zaawansowania grupy pozwalające na efektywne szkolenie. W szczytowym momencie, nim dał się nam we znaki kryzys demograficzny, uczyliśmy rocznie ponad 3 800 osób, a więc niejedna uczelnia wyższa mogła nam pozazdrościć.
Po trzecie staliśmy się trendsetterem – byliśmy pierwszą szkołą, która udostępniła swoim słuchaczom platformę e-learningową dedykowaną nauczaniu języków obcych, pierwsi uzyskaliśmy akredytację Łódzkiego Kuratora Oświaty, pierwsi poddaliśmy się audytowi, którego efektem było uzyskanie ISO. Naszą specjalnością były innowacje edukacyjne – co wyrażało się i w zawartości naszych programów nauczania i w stosowaniu bardzo nowoczesnych środków dydaktycznych (jako pierwsi w regionie stosowaliśmy mobilne tablice multimedialne i programy pozwalające w pełni wykorzystać ich możliwości).
 
 
 
Przez te wszystkie lata przywiązywaliśmy ogromną wagę do jakości. Najważniejsi są dla nas klienci – znajduje to wyraz nawet w towarzyszącym nam od 20 lat motto A GUARANTEE OF SUCCESS. Dajemy naszym słuchaczom pisemną gwarancję osiągnięcia sukcesu i wspólnie na ten sukces pracujemy. A ich sukces w opanowaniu języka obcego jest i naszym sukcesem!
Pięknym prezentem na 20-lecie było docenienie nas przez Cambridge University – najbardziej szacowną instytucję egzaminacyjną, świętującą w tym roku 100-lecie. Od 2005 jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym Cambridge BULATS. W tym roku instytucja ta autoryzowała naszą firmę jako centrum egzaminacyjne dla wszystkich swoich egzaminów, z popularnym FCE na czele. W ten sposób staliśmy się drugim – obok Uniwersytetu Łódzkiego – takim ośrodkiem w regionie łódzkim.
Byliśmy też doceniani certyfikatami (EuroCertyfikat, Najlepsze Centrum Egzaminacyjne Pearson, Solidna Marka PRIMUS INTER PARES, Lider w Edukacji, Rzetelna Firma, Gepard Biznesu, Efektywna Firma), zajmowaliśmy czołowe miejsca w ogólnopolskich rankingach firm szkoleniowych (np. 7 miejsce w rankingu Book of Lists według przychodów w 2010, 9 miejsce w Home&Market w 2012), aż 3-krotnie byliśmy nominowani do Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego, a w 2012 przyznano nam tytuł Najlepszej Szkoły Językowej Województwa Łódzkiego.
 
 
British Centre Bożena Ziemniewicz , Marian Mikuś S.J.  została wyróżniona w V edycji Konkursu Efektywna Firma 2012.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *