Dolnośląskie

Realizujemy najbardziej nietypowe zamówienia

„Jakość i nieograniczone możliwości produkcji  przyczyniły się do sukcesu naszej firmy. Doświadczenie nabyte w ciągu tych lat pozwala firmie plasować się na wysokiej pozycji wśród liderów zajmujących się handlem oraz produkcją wyrobów z kamienia naturalnego”, mówi Tomasz Solima, Prezes Zarządu LITOS Sp. z o.o. w Strzegomiu.

 

Tomasz Solima Prezes Zarządu LITOS Sp. z o.o. w Strzegomiu
Firma LITOS Sp. z o.o. rozpoczęła działalność na rynku polskim w 1997 roku. Doświadczenie nabyte w ciągu tych lat pozwala firmie plasować się na wysokiej pozycji wśród liderów zajmujących się handlem oraz produkcją wyrobów z kamienia naturalnego.
 
 
 
Nowoczesny park maszynowy, w którym znajdują się między innymi maszyny CNC do wszelkiej obróbki kamienia,  oraz wykwalifikowana załoga pozwala nam w pełni sprostać oczekiwaniom klientów realizując zamówienia w szybkim czasie oraz z najwyższą dbałością o jakość naszych produktów.
 
Katalog materiałów naszej firmy obejmuje ponad 130 rodzajów kamieni importowanych z całego świata. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać nawet największe oraz  najbardziej nietypowe zamówienia,  co przekłada się na sukces firmy.

LITOS Sp. z o.o. w Strzegomiu  została wyróżniona w VII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2012 i  w V edycji Konkursu Efektywna Firma 2012.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *