1Mazowieckie

Nasz plan jest prosty, stawiamy na rozwój

„Firma SIMPLE S.A. swoją wysoką pozycję na rynku IT zawdzięcza doświadczeniu oraz dobrze skomponowanej ofercie, którą nieustannie rozwija o nowe produkty, będące odzwierciedleniem potrzeb rynku”, mówi Przemysła Gnitecki, prezes SIMPLE S.A.  w Warszawie.

 
Przemysła Gnitecki, prezes SIMPLE S.A.  w Warszawie

Firma SIMPLE S.A. swoją wysoką pozycję na rynku IT zawdzięcza doświadczeniu oraz dobrze skomponowanej ofercie, którą nieustannie rozwija o nowe produkty, będące odzwierciedleniem potrzeb rynku.
Dysponujemy bogatym portfelem produktów i wykwalifikowaną kadrą, a to daje nam możliwość startowania w najbardziej złożonych projektach oraz postępowaniach dotyczących tworzenia dedykowanego oprogramowania na zlecenie.

 
 
 
SIMPLE konsekwentnie od kilku lat uzyskuje coraz to lepsze wyniki finansowe. Rok 2012, który był pod tym kątem dotąd rekordowym w historii grupy, przyniósł ponad 27% wzrost zysku i ponad 14% wzrost przychodów.
Również 2013 rok zapowiada się dla nas bardzo obiecująco. Tylko w pierwszej połowie 2013 roku SIMPLE udało się zakontraktować umowy opiewające na ponad 25 mln zł. A plany na drugie półrocze są równie duże. Oczywiście nowe kontrakty to nowa szansa dla rozwoju i poszerzenia oferty, dlatego prowadzimy liczne działania mające na celu dalszą akwizycję nowych spółek.

SIMPLE S.A. jest giełdową spółką, specjalizującą się od ponad 25 lat w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych klasy ERP, BI, systemów do zarządzania relacjami z klientami CRM oraz systemów do zarzadzania zasobami ludzkimi HRM. Dynamiczny rozwój Spółki oraz stale zwiększająca się liczba Klientów pozwoliły SIMPLE stać się jednym z liderów branży IT. Z oferty SIMPLE skorzystało już ponad: 600 firm produkcyjnych, 270 firm budowlanych, 580 firm handlowo-usługowych, 20 instytutów, 240 szpitali, 60 uczelni, 70 firm z sektora finansów i ubezpieczeń i wiele wiele innych.
SIMPLE to znak rozpoznawczy szerokiej rodziny systemów informatycznych dopasowanych do potrzeb największych sektorów polskiej gospodarki.


SIMPLE S.A.  w Warszawie została wyróżniona w VII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2012 i  w V edycji Konkursu Efektywna Firma 2012.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *