1Mazowieckie

Dynamiczny, wręcz permanentny rozwój

„Nie odnieślibyśmy sukcesu, gdyby nie bardzo duży nacisk na jakość i cenę produktów oraz terminowość dostaw, co zawsze stanowi podstawę poszerzania kręgu klientów”, mówi Tomasz Mirski, Prezes Zarządu MFO Sp. z o.o. w Kożuszkach Parcel.

 
 
 
 
Tomasz Mirski, Prezes Zarządu MFO Sp. z o.o. w Kożuszkach Parcel:

MFO  jest największym na rynku polskim oraz liczącym się w Europie i na świecie producentem profili stalowych. Spółka jest uznanym i renomowanym dostawcą kształtowników specjalnych, wzmocnień okiennych oraz profili do lekkiej zabudowy gipsowo-kartonowej.
Cieszę się, że MFO jest postrzegana i doceniana jako firma sukcesu. Jak w przypadku chyba każdego przedsiębiorstwa, na jego osiągnięcie złożyło się i składa kilka czynników.

 
 
 
Tomasz Mirski, Prezes Zarządu MFO Sp. z o.o. w Kożuszkach Parcel
 
 
 
Najważniejszym są pracownicy i ich ogromne zaangażowanie w pracę od początku istnienia firmy, czyli od 2000 roku. Dbałość o zgrany, stabilny i ambitny zespół ludzi należy do priorytetów naszej polityki kadrowej.
Oczywiście, nie odnieślibyśmy sukcesu, gdyby nie bardzo duży nacisk na jakość i cenę produktów oraz terminowość dostaw, co zawsze stanowi podstawę poszerzania kręgu klientów.
Najważniejszy w tym kontekście jest dynamiczny, wręcz permanentny rozwój, w jakim znajduje się MFO. Od 2004 roku wszystkie zyski inwestujemy w park maszynowy i nowe hale. Nieustannie wprowadzamy nowe technologie, rozwiązania, poszerzamy ofertę.
Nasi partnerzy handlowi doceniają przyjęte przez nas podejście do biznesu, tym bardziej, że traktujemy ich jako współpracowników. Rozumiejąc i uwzględniając ich problemy, otrzymujemy lepsze warunki niż nasza konkurencja, przede wszystkim zaś coraz powszechniej postrzega się nas jako podstawowego dostawcę w branży.
Konsekwencją takiej postawy jest rozpoczęta kilka dni temu kolejna duża inwestycja na terenie naszej siedziby koło Sochaczewa, obejmująca budowę hali produkcyjnej wraz infrastrukturą towarzyszącą i montaż dwóch nowych, super nowoczesnych linii produkcyjnych. W efekcie chcemy w przyszłym roku osiągnąć znaczący wzrost sprzedaży. Ufam, że będzie to przeważnie eksport, który obecnie stanowi najszybciej rozwijający się sektor naszej działalności handlowej.
W kolejnym etapie rozwoju chcemy zainwestować w nowoczesny biurowiec, który stanie się wizytówką MFO, oraz w zintegrowany system informatyczny, który na pewno usprawni codzienną pracę w firmie.

MFO Sp. z o.o. w Kożuszkach Parcel została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2012
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *