1Mazowieckie

Strategia uczciwości i traktowania fair

„Inwestorzy, którzy zdecydują się na współpracę z nami, mają pewność, że użyte materiały będą najwyższej jakości, że w całym procesie realizacji będą mieli styczność z wykwalifikowanym personelem, a w razie usterek, nie zostawimy ich bez pomocy i podejmujemy się naprawy”, mówi Tomasz Bernat, prezes Gardenia Sport Sp. z o.o. w Warszawie.

 

Tomasz Bernat, prezes Gardenia Sport Sp. z o.o. w Warszawie
Branża budowlana nie jest łatwą. Jak wszędzie, gdzie występuje duża konkurencja, tak i tutaj wykonawcy, aby zostać wybranymi, obniżają cenę za jaką zrealizują usługę. Niestety wielu w celu wygrania inwestycji ucieka się do nieuczciwości. Jako przykład można podać umieszczanie w ofertach wycen materiałów niskiej jakości, a także nieuwzględnienie pieniędzy na ewentualne usterki, co w przyszłości będzie skutkować ich nienaprawieniem. Takie działania, co prawda obniżają koszty realizacji, jednak patrząc długofalowo nie są dobrą metodą zarządzania firmą.
 
 
 
 
Dlatego też stawiamy na uczciwość i wysoką jakość usług. Inwestorzy, którzy zdecydują się na współpracę z nami, mają pewność, że użyte materiały będą najwyższej jakości, że w całym procesie realizacji będą mieli styczność z wykwalifikowanym personelem, a w razie usterek, nie zostawimy ich bez pomocy i podejmujemy się naprawy.
 
Dzięki takiej strategii polegającej na uczciwości i traktowaniu fair wszystkich osób biorących udział w realizacji inwestycji, udało nam się osiągnąć sukces i przetrwać na tym trudnym rynku. Jednak wiemy, że bardzo łatwo jest utracić pozycję. Dlatego ustalając plany na kolejne lata postanowiliśmy dołożyć wszelkich starań, aby nasza firma jeszcze w większym stopniu kojarzyła się z wysokim poziomem usług, starannością wykonania i profesjonalizmem. Zamierzamy być jeszcze bardziej świadomi swoich działań – chcemy współpracować wyłącznie z najlepszymi dostawcami, podwykonawcami, projektantami i inwestorami, którzy tak jak my mają świadomość, że to właśnie jakość jest podstawą sukcesu.

Gardenia Sport Sp. z o.o. w Warszawie została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2012.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *