Małopolskie

Zapewnianie pacjentom pełnej satysfakcji

"Ciągły rozwój placówki i skuteczność jej działań zapewniają nieustannie wprowadzane usprawnienia z zakresu racjonalizacji kosztów, poszukiwania źródeł stabilizacji finansowej w dodatkowych usługach ochrony zdrowia oraz harmonijnej organizacji pracy wykwalifikowanych pracowników”, mówi Sławomir Luboń, Prezes Miejskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w Libiążu.

 
 
Sławomir Luboń, Prezes Miejskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w Libiążu

Miejskie Centrum Medyczne w Libiążu funkcjonuje na niestabilnym w ostatnich latach rynku usług medycznych nieprzerwanie od 2001 roku, sukcesywnie i konsekwentnie podnosząc jakość gwarantowanych swoim pacjentom świadczeń.

 
 
 
 
 
Ciągły rozwój placówki i skuteczność jej działań zapewniają nieustannie wprowadzane usprawnienia z zakresu racjonalizacji kosztów, poszukiwania źródeł stabilizacji finansowej w dodatkowych usługach ochrony zdrowia oraz harmonijnej organizacji pracy wykwalifikowanych pracowników. Efektywna współpraca członków personelu Miejskiego Centrum Medycznego w Libiążu – lekarzy, pielęgniarek oraz pracowników administracyjnych – możliwa dzięki prawidłowym relacjom interpersonalnym i optymalnemu wykorzystaniu nieustannie podnoszonych kwalifikacji (wszyscy lekarze posiadają specjalizacje) pozwala z roku na rok powiększać zakres świadczonych usług medycznych. W konsekwencji placówka w kompleksowy sposób wychodzi naprzeciw wyzwań szerokiego wachlarza przypadków z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, leczonych w kilkunastu poradniach i pracowniach diagnostyczno-leczniczych.
Dbałość o estetyczne i komfortowe warunki w pomieszczeniach, jak również nowoczesna aparatura i sprzęt terapeutyczny – w pełni atestowany i zgodny z obowiązującymi standardami – są, obok wykwalifikowanej kadry medycznej, istotnymi czynnikami, dzięki którym Miejskie Centrum Medyczne z powodzeniem współpracuje z innymi placówkami służby zdrowia w regionie. W rezultacie możliwy do osiągnięcia staje się najistotniejszy cel funkcjonowania Centrum i wyznacznik jego sukcesu na rynku medycznym, jakim jest zapewnianie pacjentom pełnej satysfakcji z udzielanych usług.
 
Miejskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. w Libiążu zostało wyróżnione w VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2012.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *