Łódzkie

Łódzcy profesjonaliści w marketingu farmaceutycznym

"Naszą siłą jest wiedza, doświadczenie oraz indywidualizm rozwiązań. Doskonale sprawdzamy się zarówno w kreowaniu rozwiązań, przygotowaniu koncepcji i harmonogramu kampanii, wdrożeniach, jak  i bieżącej obsłudze projektów marketingowych”, mówi Beata Jończyk-Peska, Managing Director MMS Sp. z o.o.  w Łodzi. 

 
Beata Jończyk-Peska, Managing Director MMS Sp. z o.o.  w Łodzi:

Nie jest łatwo odnosić sukcesy na rynku usług marketingowych, jeszcze trudniej w marketingu farmaceutycznym, w którym specjalizujemy się od ponad 20 lat. Tym bardziej cieszy nas fakt wyróżnienia nagrodą Gepardy Biznesu 2012.
Od 22 lat niezmiennie kroczymy drogą innowacji i rozwoju w usługach dla rynku farmaceutycznego.  Jesteśmy rozpoznawalną marką, utożsamianą z profesjonalizmem i zaufaniem.

 
 
 
 
Firma powstała w 1991 roku. Dzięki tak niespotykanemu, ponad 22-letniemu doświadczeniu w branży usług marketingowych, zdobyliśmy głęboką wiedzę, know-how oraz dobre relacje w środowisku ekspertów rynku medycznego. Nasi eksperci z sukcesem wypromowali wiele produktów i usług, wykorzystując doświadczenie w kreowaniu i wdrażaniu nowatorskich kampanii.

MMS świadczy usługi w zakresie marketingu, ze szczególnym uwzględnieniem marketingu farmaceutycznego. Kreujemy rozwiązania dla branży farmaceutycznej, zwiększające efektywność wykorzystania budżetów promocyjnych. Obok projektów standardowych, skupiamy się na tworzeniu indywidualnych, innowacyjnych, wyróżniających rozwiązań, budujących przewagę konkurencyjną naszych klientów. Jednocześnie na bieżąco śledzimy uwarunkowania rynkowe, zmiany prawne, a  projekty budujemy zgodnie z dynamicznie zmieniającym się otoczeniem rynkowym.

Swoją przewagę rynkową budujemy w oparciu o wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów, posiadających wiedzę w każdym z obszarów funkcjonowania projektu.
Doskonale sprawdzamy się zarówno w kreowaniu rozwiązań, przygotowaniu koncepcji i harmonogramu kampanii, wdrożeniach, jak  i bieżącej obsłudze projektów marketingowych kierowanych do wybranych grup odbiorców.  Naszą siłą jest wiedza, doświadczenie oraz indywidualizm rozwiązań.
Projekty MMS łączą w sobie rozwiązania technologiczne, kreatywne, merytoryczne, innowacyjne
z doskonałą znajomością branży farmaceutycznej i praktyczną wiedzą z zakresu prawa regulującego działalność tego segmentu. Wspólnie z naszymi klientami  kreujemy unikatowe aktywności w pharma marketingu. Współpracowaliśmy z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami. Udowodniliśmy, że potrafimy obsłużyć podmioty oraz grupy kapitałowe należące do największych w Polsce. Pracowaliśmy np. dla AstraZeneca, Adamed, Lilly, Novartis i wielu innych.

 
Relacje z klientami opieramy na zaufaniu, budując trwałe stosunki jako profesjonalny partner w biznesie.
 
 
 
 
MMS Sp. z o.o.  w Łodzi została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepard Biznesu 2012
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *