4Pomorskie

Efektywny SESCOM, efektywne rozwiązania

„Aby działać efektywnie i osiągać dobre wyniki trzeba opierać się na skutecznej strategii, w której kluczowe są otwartość na ciągłe zmiany, rozwój i najnowsze technologie” mówi Sławomir Halbryt, Prezes SESCOM S.A. w Gdańsku.
 

 

Sławomir Halbryt, Prezes SESCOM S.A. w Gdańsku:
 
SESCOM specjalizuje się w outsourcingu serwisu technicznego w firmach sieciowych. Nasza skuteczność przekłada się na sukcesy naszych kKlientów.

Źródłem sukcesu SESCOM są ludzie i dobra komunikacja – dzięki niej jesteśmy w stanie budować zgrany, efektywny zespół. Zdecydowanie łączy nas potrzeba ciągłego rozwoju i otwartość na nowe rozwiązania.

 
 
 
Skuteczna komunikacja to także nasz sposób na budowanie długotrwałych relacji z otoczeniem, przede wszystkim z klientami. Każda firma jest inna. Zrozumienie specyfiki danej branży i konkretnych potrzeb klienta pozwala nam wypracować właściwy model współpracy.

Konsekwentnie stosujemy tą samą filozofię wobec siebie i naszych klientów – ciągle usprawniamy i optymalizujemy.

Bardzo cieszy nas, gdy badania agencji zewnętrznych potwierdzają, że nasz model biznesowy jest efektywny. To kolejne po otrzymaniu Certyfikatu ISO 9001:2008 i wejściu na rynek NewConnect dowody na to, że nasza filozofia się sprawdza. Najlepszym potwierdzeniem skuteczności naszych rozwiązań są jednak klienci, którzy rozpoczęli z nami współpracę na polskim rynku, a dzisiaj korzystają z usług SESCOM również w innych krajach europejskich.

Połączenie skutecznej strategii z ciągłym rozwojem wiedzy i umiejętności, dobrą komunikacją i elastycznością – to nasz sposób na sukces SESCOM i sukcesy naszych klientów.

 
 
 
SESCOM S.A. w Gdańsku została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepard Biznesu 2012  i  V edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2012.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *