4Pomorskie

Zarządzanie łańcuchem dostaw

„Naszą misją jest dostarczanie towaru do jego miejsca przeznaczenia w sposób efektywny w odpowiednim czasie i po jak najmniejszych kosztach, zaspokajając oczekiwania naszego klienta przy zachowaniu społecznej odpowiedzialności biznesu”, wyjaśnia Ryszard Bociek , Prezes Zarządu Alfa Forwarding LTD sp. z o.o. w Gdyni.

Ryszard Bociek , Prezes Zarządu Alfa Forwarding LTD sp. z o.o. w Gdyni

Jesteśmy firmą spedycyjną, specjalizującą się w przewozach frachtu morskiego, lotniczego, multimodalnego, usługach logistycznych i celnych. Zarządzanie łańcuchem dostaw stanowi dziś duże wyzwanie. My stawiamy temu czoła, proponując naszym klientom najlepsze rozwiązania. Spełniamy wymagania klienta oferując usługę szytą na miarę.
 
 
 
Naszą misją jest dostarczanie towaru do jego miejsca przeznaczenia w sposób efektywny w odpowiednim czasie i po jak najmniejszych kosztach, zaspokajając oczekiwania naszego klienta przy zachowaniu społecznej odpowiedzialności biznesu.
 
 
 
Alfa Forwarding LTD sp. z o.o. w Gdyni  została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepard Biznesu 2012  i  V edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2012.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *