Lubelskie

Pomagamy przedsiębiorcom

„Ten sukces to praca czterdziestoosobowego zespołu wysokiej klasy specjalistów. Również okres istnienia naszej kancelarii na rynku – ponad 10 lat – nie jest tu bez znaczenia. To wszystko pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość”, mówi radca prawny Krzysztof Kamiński z Kancelarii Prawnej Filipek & Kamiński sp.k. w Lublinie.

 
   
Radca prawny Krzysztof Kamiński z Kancelarii Prawnej Filipek & Kamiński sp.k. w Lublinie:

To wielki zaszczyt uzyskać tytuły Gepard Biznesu i Efektywna Firma, zwłaszcza iż branża jaką reprezentuje jest  wysoce specjalistyczna. Jednocześnie z uwagi na nasz zakres zainteresowań w szczególności pomoc przedsiębiorcom budzi w nas dumę, iż nasze działania zostały docenione.

 
 
 
Ten sukces to praca czterdziestoosobowego zespołu wysokiej klasy specjalistów. Również okres istnienia naszej kancelarii na rynku – ponad 10 lat – nie jest tu bez znaczenia. To wszystko pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość .
 
 
 
 
 
Kancelaria Prawna Filipek & Kamiński sp.k. w Lublinie została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepard Biznesu 2012  i  V edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2012.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *