Podlaskie

Rozwój w sektorze energii odnawialnej

„U podstaw sukcesu firmy leży profesjonalizm, elastyczność, zdolność do realizacji kontraktów w szerszej geografii oraz doświadczony zespół pracowników i współpracowników”, mówi Anna Rutkowska, wiceprezes Instytut Zrównoważonego Rozwoju Sp. z o.o. w Białymstoku.

 
 
Anna Rutkowska, wiceprezes Instytut Zrównoważonego Rozwoju Sp. z o.o. w Białymstoku:

 Instytut Zrównoważonego Rozwoju Sp. z o.o. jest firmą konsultingową działającą głównie w sektorze usług budowlanych i ochrony środowiska. Jest firmą z tradycjami, znaną na rynku lokalnym i ponadlokalnym. Firma działa od 1992 roku, zaś profil jej działalności ulegał zmianom dostosowując się do potrzeb rynku.
 
 
 
Obecnie głównym, choć nie jedynym profilem działalności są nadzory inwestorskie, doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii i opracowania środowiskowe. Spółka rozpoczynając działalność w sektorze nadzorów inwestorskich w 2010 roku – obecnie dorównała pod względem jakości i portfela usług liderom branży.
 
U podstaw sukcesu firmy leży profesjonalizm, elastyczność, zdolność do realizacji kontraktów w szerszej geografii oraz doświadczony zespół pracowników i współpracowników firmy.
 
Spółka skupia wokół siebie specjalistów z różnych dziedzin, głównie z dziedziny ochrony środowiska, zamówień publicznych, a także inżynierów budowlanych wszystkich specjalności. Instytut realizuje wiele kontraktów inwestycyjnych pełniąc funkcję Inżyniera Kontraktu oraz przedsięwzięć środowiskowych dla sektora podmiotów publicznych oraz prywatnych. Może zapewnić pełną obsługę inwestycji we wszystkich jej fazach – od fazy koncepcji, poprzez projektowanie, aż po nadzór i zarządzanie inwestycją.
Firma wykorzystuje swój potencjał również w szeroko pojętej działalności na rzecz zrównoważonego rozwoju realizując niekomercyjne projekty z zakresu ochrony środowiska.
O profesjonalizmie i wysokiej jakość świadczonych usług świadczą liczne listy referencyjne, które spółka otrzymuje.
Nasza firma zamierza rozwijać swoją działalność w sektorze energii odnawialnej – doradztwo i szkolenia w zakresie efektywności energetycznej i OZE, koncepcje instalacji odnawialnych źródeł energii, projektowanie, zarządzanie projektem inwestycyjnym.
 
 
 
Instytut Zrównoważonego Rozwoju Sp. z o.o. w Białymstoku została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepard Biznesu 2012  i  V edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2012.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *