Małopolskie

Wspieramy zdrowie - rozwijamy możliwości

„2014 rok to dla nas rok jubileuszowy. Na ten czas przygotowujemy premiery nowych produktów, które znacznie poszerzą pole działalności firmy. Mamy więc nadzieję, że i w przyszłości będziemy osiągać wyniki pozwalające nam na zdobywanie kolejnych tytułów Geparda Biznesu”, mówi Jarosław Bogucki, Prezes Zarządu  Zakładu Farmaceutycznego AMARA Sp. z o.o. w Krakowie.

 

Jarosław Bogucki, Prezes Zarządu  Zakładu Farmaceutycznego AMARA Sp. z o.o. w Krakowie, członek Klubu Nowoczesnego Biznesu:
Zakład Farmaceutyczny AMARA powstał w 1994 roku jako firma zajmująca się w konfekcjonowaniem nalewek ziołowych. Dziś, po niemal 20 latach działalności, jest producentem ponad 130 substancji do receptury aptecznej i 30 produktów leczniczych.
Rozwój potwierdza nie tylko liczba wdrażanych rokrocznie produktów, ale także wzrost zatrudnienia. Każdego dnia do biur, laboratoriów, na linię produkcyjną, do magazynów, hurtowni i wreszcie aptek wyrusza ponad 160 pracowników AMARY. Zajmują oni różnorodne stanowiska i pełnią różnorakie obowiązki, ale łączy ich jedno – szacunek do zdrowia jednorodnie spojony z polityką firmy.
Misję AMARY wyraża hasło: „Wspieramy zdrowie – rozwijamy możliwości”. Zostało ono stworzone ze zgodnej opinii, że zdrowie to fundament, na którym bezpiecznie buduje się rodzinę i karierę – realizuje swoje pasje.
2014 rok to dla nas rok jubileuszowy. Na ten czas przygotowujemy premiery nowych produktów, które znacznie poszerzą pole działalności firmy. Mamy więc nadzieję, że i w przyszłości będziemy osiągać wyniki pozwalające nam na zdobywanie kolejnych tytułów Geparda Biznesu.
 
 
Zakładu Farmaceutycznego AMARA Sp. z o.o. w Krakowie została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepard Biznesu 2012  i  V edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2012.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *