Łódzkie

Jacek Kuczaba nowym członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

Jacek Kuczaba, właściciel P.H. Agroskład Wł. Jabłoński, J.Kuczaba Sp. J.  w Józefinie został kolejnym członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Jego firma została wyróżniona w VII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2012.

 
P.H. "Agroskład" Wł. Jabłoński, J.Kuczaba Sp. J.  w Józefinie zajmujemy się sprzedażą:

maszyn rolniczych,
kombajnów,
 ciągników rolniczych,
 nawozów mineralnych,
 materiałów budowlanych,
 części zamiennych

drzwi,
paneli podłogowych,
listew przypodłogowych
klamek
 

Tak informuje o swoich oddziałach:

 

Dynamicznie rozwijający się oddział firmy Agrosład w Łowiczu (Popów 16A) jest autoryzowanym dealerem marki New Holland. Kładziemy silny nacisk na relacje z klientami w codziennych kontaktach. Naszą dewizą od zawsze jest solidność, fachowość i zaufanie.

Od 2008 roku filia zapewnia rolnikom dostęp do najnowocześniejszych maszyn rolniczych oraz części zamiennych. Współpracując z nami otrzymują Państwo szybkie i profesjonalne wsparcie serwisowe. Reagujemy natychmiast po otrzymaniu zlecenia.

 

Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Zapewniamy wysoką jakość produktów i obsługi!

 Zapraszamy do naszego oddziału znajdującego się w Łowiczu – Popów 16A !!!

Firma Agroskład , aby wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów postanowiła rozbudować istniejący obiekt handlowy znajdujący się w Tuszynie (przy ulicy Świętokrzyskiej 20 ) i związać się siecią MajsterPlus , tym samym uzupełniając ofertę o szeroki wybór drzwi, paneli podłogowych, listew przypodłogowych i klamek. Na czterystu metrach hali wystawowej można obejrzeć ekspozycję drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, paneli podłogowych, dekorów, duży wybór farb, narzędzi malarskich, systemów zamocowań oraz pozostałego asortymentu oferowanego przez firmę. Własna flota samochodów dostawczych i ciężarowych oraz wieloletnie umowy z firmami transportowymi umożliwiają nam szybką i sprawną obsługę oraz realizację zamówień w krótkich terminach. Posiadamy wszelkie atesty i certyfikaty.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, co umożliwia negocjacje upustów uzależnionych od wielkości zamówień.

Zapewniamy wysoką jakość produktów i obsługi!

Oferowane przez nas towary i aktualne promocje możecie Państwo znaleźć:

    w sklepie internetowym http://www.tuszyn.majsterplus.com
    na portalu handlowym Allegro http://www.agrosklad.com.pl/index.php/oferta-produktowa/allegro

Zapraszamy do naszego nowego sklepu MajsterPlus, który znajduje się w Tuszynie przy ulicy Świętokrzyskiej 20 (niedaleko trasy A1 Łódź-Katowice).

 
 
Klub Nowoczesnego Biznesu istniej od 2006 r.
Jego członkami są przedstawiciele firm i banków spółdzielczych, wyróżnionych w konkursach, organizowanych przez Instytut Nowoczesnego Biznesu.

10 grudnia 2013 r.  Klub Nowoczesnego Biznesu miał 209 członków. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *