Waldemar Izdebski nowym członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

Waldemar Izdebski, prezes zarządu GEO-SYSTEM Sp. z o.o. w Warszawie, został kolejnym członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Jego firma została wyróżniona w VIII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2013 i w VI edycji Konkursu Efektywna Firma  2013.

 

 

Firma GEO-SYSTEM Sp. z o.o. w Warszawie istnieje od 1990 roku i od samego początku zajmuje się tworzeniem oprogramowania z zakresu systemów informacji przestrzennej dedykowanego w szczególności dla ośrodków dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej, urzędów miast i gmin, zakładów przemysłowych oraz wykonawców geodezyjnych. Do podstawowych produktów firmy należy System Informacji o Terenie GEO-MAP oraz jego internetowa wersja iGeoMap.
      Od 2007 roku wraz z popularyzacją i rozwojem usług WMS uruchomiliśmy szereg serwisów publikujących aktualne dane ewidencyjne z ośrodków dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej. Wszystkie serwisy zostały włączone do Krajowej Infrastruktury Informacji Przestrzennej i jako węzły powiatowe wykorzystane w serwisie geoportal.gov.pl. Serwisy te oraz szereg innych można zobaczyć w mapowym serwisie serverwms.pl.
      Od 2006 roku zajmujemy się również tworzeniem trójwymiarowych modeli budynków, z których większość została włączona do serwisu Google Earth. Ponadto uruchomiliśmy stronę poświęconą tematyce 3D – polskiemiasta3d.pl

 

 

Klub Nowoczesnego Biznesu istniej od 2006 r.
Jego członkami są przedstawiciele firm i banków spółdzielczych wyróżnionych w konkursach organizowanych przez Instytut Nowoczesnego Biznesu.
10 grudnia 2013 r.  Klub Nowoczesnego Biznesu miał 209 członków. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *