1Mazowieckie

Waldemar Izdebski nowym członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

Waldemar Izdebski, prezes zarządu GEO-SYSTEM Sp. z o.o. w Warszawie, został kolejnym członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Jego firma została wyróżniona w VIII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2013 i w VI edycji Konkursu Efektywna Firma  2013.

 

 

Firma GEO-SYSTEM Sp. z o.o. w Warszawie istnieje od 1990 roku i od samego początku zajmuje się tworzeniem oprogramowania z zakresu systemów informacji przestrzennej dedykowanego w szczególności dla ośrodków dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej, urzędów miast i gmin, zakładów przemysłowych oraz wykonawców geodezyjnych. Do podstawowych produktów firmy należy System Informacji o Terenie GEO-MAP oraz jego internetowa wersja iGeoMap.
      Od 2007 roku wraz z popularyzacją i rozwojem usług WMS uruchomiliśmy szereg serwisów publikujących aktualne dane ewidencyjne z ośrodków dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej. Wszystkie serwisy zostały włączone do Krajowej Infrastruktury Informacji Przestrzennej i jako węzły powiatowe wykorzystane w serwisie geoportal.gov.pl. Serwisy te oraz szereg innych można zobaczyć w mapowym serwisie serverwms.pl.
      Od 2006 roku zajmujemy się również tworzeniem trójwymiarowych modeli budynków, z których większość została włączona do serwisu Google Earth. Ponadto uruchomiliśmy stronę poświęconą tematyce 3D – polskiemiasta3d.pl

 

 

Klub Nowoczesnego Biznesu istniej od 2006 r.
Jego członkami są przedstawiciele firm i banków spółdzielczych wyróżnionych w konkursach organizowanych przez Instytut Nowoczesnego Biznesu.
10 grudnia 2013 r.  Klub Nowoczesnego Biznesu miał 209 członków. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *