Kujawsko-Pomorskie

Najbliżej rolnika

„Firma AGROLOK działa na rynku rolniczym od ponad 20 lat. Od początku istnienia dynamicznie się rozwijamy – z firmy lokalnej staliśmy się ogólnopolską. Jak dotąd zaufało nam ponad 30 tysięcy klientów, których zaopatrujemy w nawozy, środki ochrony roślin, nasiona, pasze, zboża, folie i sznurki”, mówi Daria Dudkiewicz, członek zarządu Agrolok Sp. z. o. o.  w Golubiu-Dobrzyniu.


Daria Dudkiewicz, członek zarządu Agrolok Sp. z. o. o.  w Golubiu-Dobrzyniu
 
Zgodnie z naszym hasłem przewodnim AGROLOK  „Najbliżej rolnika” kompleksowo obsługujemy naszych kontrahentów we wszystkich procesach produkcyjnych, odbywających się na polu i w budynkach inwentarskich. Nasza oferta dostosowana jest do zmieniającego się rynku przez dobór efektywnych, uzasadnionych ekonomicznie rozwiązań. Wiąże się to z wprowadzaniem nowoczesnych produktów, m. in. biostymulatorów i nawozów dolistnych marki Elvita. Poszerzamy również ofertę o wyspecjalizowane premiksy NASZMIX i koncentraty EWROMIX, które podnoszą wydajność hodowli. Skupujemy zboże i rzepak z odbiorem z gospodarstwa. Rolnicy cały rok  mogą sprzedawać do nas swoje płody. Inwestujemy w systemy logistyczne, dzięki czemu sprawnie i terminowo dostarczamy towary do naszych klientów.
 
 
 
 
Naszą siłą są pracownicy – obecnie firma zatrudnia ponad 400 osób. Szczególnie doceniamy ich zaangażowanie i kreatywność oraz dbamy o doskonalenie wiedzy specjalistycznej naszej załogi. Kompetentni pracownicy Działu Sprzedaży gwarantują najwyższą jakość usług. Każdego dnia ponad 200 pracowników nawiązuje kontakt z klientami, dzięki czemu znamy i rozumiemy ich potrzeby. Partnerska współpraca z rolnikami i przetwórcami umożliwia nam budowanie nowoczesnej firmy z rozpoznawalną marką.
 
 
 
 
 
 
Agrolok Sp. z. o. o.  w Golubiu-Dobrzyniu  została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepardy Biznesu 2013.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *