4Pomorskie

Umacniamy pozycję wiarygodnego partnera

„Możemy pochwalić się doświadczeniem w wykonywaniu prac w obiektach zabytkowych, przemysłowych, biurowych m.in. instalacji systemów: fotowoltaicznych, automatyki BMS, SSWiN, CCTV, SAP, gaszenia i oddymiania oraz sieci LAN”, mówi Grzegorz Hirsz, Prezes Hirston Sp. z o.o. w Przodkowie.

 


Grzegorz Hirsz, Prezes Hirston Sp. z o.o. w Przodkowie:

Firma Hirston Sp z o.o. powstała w 2010 roku i od tego czasu prężnie rozwijamy się w branży elektrycznej i teletechnicznej działając na terenie całego kraju. Możemy pochwalić się doświadczeniem w wykonywaniu prac w obiektach zabytkowych, przemysłowych, biurowych m.in. instalacji systemów: fotowoltaicznych, automatyki BMS, SSWiN, CCTV, SAP, gaszenia i oddymiania oraz sieci LAN. Do najważniejszych inwestycji zrealizowanych przy udziale naszej firmy należą m.in.: Centrum HEWELIANUM w Gdańsku, Centrum Dystrybucji i Konfekcjonowania Ryb i Owoców Morza Nord Capital Sp. z o.o. w Rekowie Górnym, Kościół p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żukowie, GPZ Lotnisko w Gdańsku, budynek biurowo – magazynowy Zarządu Morskiego Portu w Gdyni.

 
 
 
 
Oferujemy pełną gamę usług związanych z szeroko pojętymi instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi, począwszy od projektów poprzez kosztorysy, realizacje, pomiary, a skończywszy na serwisie oraz konserwacji systemów.
 Stale poszerzamy wiedzę, udoskonalamy zaplecze techniczne oraz wprowadzamy innowacyjne technologie z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi optymalizujących pracę.
Stawiamy na indywidualne podejście do Klienta dzięki, czemu jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć jego potrzeby. Daje nam to możliwość wykonania zlecenia zgodnie z oczekiwaniem, co przekłada się na zadowolenie Zleceniodawcy, które jest dla nas wyznacznikiem profesjonalnej realizacji. Nie boimy się wyzwań, jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie z branży elektrycznej i teletechnicznej.
Naszym celem strategicznym na najbliższe lata jest dalszy dynamiczny rozwój, a co za tym idzie umacnianie pozycji wiarygodnego partnera w biznesie oraz posiadanie coraz szerszego grona zadowolonych klientów.

Hirston Sp. z o.o. w Przodkowie została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepardy Biznesu 2013.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *