Łódzkie

OBLIGO – szeroka gama usług dla biznesu

Najnowszym efektywnym rozwiązaniem oferowanym przez Obligo S.A. jest Krajowa Giełda Długów, internetowa platforma pozwalająca na szybkie odzyskanie pieniędzy dzięki publikacji informacji o długach powstałych w obrocie gospodarczym”, mówi Krzysztof Madej, Prezes Grupy Kapitałowej OBLIGO.

 

„Wyróżnienia dla naszej firmy są potwierdzeniem naszej sprawności i skuteczność działań. Od wielu lat profesjonalnie pomagamy przedsiębiorcom realizując szeroką gamę usług dla biznesu i działamy elastycznie, dopasowując rozwiązania do konkretnych potrzeb. Najnowszym efektywnym rozwiązaniem oferowanym przez Obligo S.A. jest Krajowa Giełda Długów, internetowa platforma pozwalająca na szybkie odzyskanie pieniędzy dzięki publikacji informacji o długach powstałych w obrocie gospodarczym – jesteśmy otwarci na potrzeby rynku i ciągle rozszerzamy naszą ofertę, wykorzystując nowoczesne technologie. Dbamy o najwyższe standardy obsługi, w czym pomaga nam przyjęta polityka jakości oraz System Zarządzania wg ISO 9001:2008”, mówi Krzysztof Madej, Prezes Grupy Kapitałowej OBLIGO.

 
 
 
 
Krzysztof Madej, Prezes Grupy Kapitałowej OBLIGO
 
 
„Wysoka konkurencyjność naszej firmy jest konsekwencją ciągłego rozwoju. – podsumowuje Paulina Kolasa Kierownik  Działu Windykacji. „Od początku bieżącego roku rozszerzyliśmy działalność o windykację w sektorze B2C, wciąż rozwijamy współpracę z instytucjami rynku finansowego, zarówno w zakresie dochodzenia roszczeń pieniężnych, jak i np. zarządzania przedmiotami po-leasingowymi.”
„Uważnie obserwujemy docierające do nas sygnały oraz zmieniające się wymagania i potrzeby klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko przygotowywać się na zmiany. Chcemy być bliżej naszych klientów, którzy prowadzą działalność na terenie całego kraju – w ciągu najbliższych tygodni zacznie działać nasz Oddział Regionalny Polska Południowo-Zachodnia z siedzibą we Wrocławiu”,  opowiada Marcin Szczepanik, Dyrektor Pionu Zarządzania Klientem.

Obligo S.A. w Łodzi została wyróżniona  w VIII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepard Biznesu 2013, w VI edycji ogólnopolskiego  Konkursu Efektywna Firma 2013 oraz w I edycji ogólnopolskiego  Programu Promocyjnego Mocna  Firma Godna Zaufania 2013.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *