Łódzkie

Łódzka Instytucja Otoczenia Biznesu

Nasi klienci zaufali nam na kilku płaszczyznach.  Oczywiście docenili jakość i profesjonalizm naszych usług. Jednak równie istotne było dla nich bezpieczeństwo obsługi. Wiedzą , że dane, które nam powierzają nie dostaną się w niepowołane ręce, gdyż gwarantuje to stosowanie przez nas technologii LiquiDATA” mówi dr Paweł Markowski, Prezes Zarządu BOSSG Sp. z o.o. w Łodzi.

 
dr Paweł Markowski, Prezes Zarządu BOSSG Sp. z o.o. w Łodzi:

BOSSG Sp. z o.o. oferuje szkolenia oraz wsparcie doradcze, administracyjne, outsourcingowe, także wsparcie w zakresie ochrony danych, innowacyjności i pozyskiwania finansowania.

 
W latach badanych przez Instytut Nowoczesnego Biznesu zajmował się wykonywaniem kompleksowych i komplementarnych usług doradczych i outsourcingowych dla firm oraz instytucji publicznych, co obejmowało między innymi obsługę księgową, kadrowo-płacową oraz sekretariatową. Z uwagi na wysokie standardy jakości i poufności, jakich wymagali klienci, firma skierowała swoją uwagę szczególnie na zagadnienie bezpieczeństwa informacji i zainwestowała w firmę, która opracowała najskuteczniejszą aktualnie na świecie technologię niszczenia danych na nośnikach elektronicznych. Było to kluczem do sukcesu, gdyż dzięki temu BOSSG Sp. z o.o. zyskała przewagę konkurencyjną, mogąc zaoferować swoim klientom najwyższe bezpieczeństwo danych.
W połowie 2012 roku firma uznała, że przyszedł czas, aby podzielić się swoim doświadczeniem z innymi firmami, przekształcając się w Instytucję Otoczenia Biznesu kompleksowo wspomagającą przedsiębiorców (także tych, którzy dopiero rozpoczynają działalność), administrację publiczną, kościelne osoby prawne, szpitale, szkoły, domy pomocy społecznej, zakłady opiekuńczo-lecznicze oraz NGO.
Otrzymane tytuły są miłym potwierdzeniem słuszności realizowanej przez nas strategii biznesowej. Nasi klienci zaufali nam na kilku płaszczyznach.  Oczywiście docenili jakość i profesjonalizm naszych usług. Jednak równie istotne było dla nich bezpieczeństwo obsługi. Wiedzą , że dane, które nam powierzają nie dostaną się w niepowołane ręce, gdyż gwarantuje to stosowanie przez nas technologii LiquiDATA. Jako Instytucja Otoczenia Biznesu chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem oraz wspieramy inne firmy w niełatwej „dyscyplinie”, jaką jest prowadzenie biznesu. Jesteśmy przekonani, że nasze wsparcie zostanie docenione również w Łodzi, do której niedawno przenieśliśmy naszą główną siedzibę z Wrocławia.

BOSSG Sp. z o.o. w Łodzi  została wyróżniona  w VIII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepard Biznesu 2013, w VI edycji ogólnopolskiego  Konkursu Efektywna Firma 2013 oraz w I edycji ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna  Firma Godna Zaufania 2013.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *