Dolnośląskie

Bank Spółdzielczy w Oławie Bankiem Przyjaznym Biznesowi 2014

ImageBank Spółdzielczy w Oławie został zwycięzcą Konkursu "Bank Przyjazny Biznesowi 2014" w uznaniu dla konsekwencji, z jaką rozwija usługi bankowe skierowane do klientów biznesowych, przyjazność i wyjątkową jakość świadczonych im usług.

Zwycięzcy Konkursu, organizowanego przez Instytut Nowoczesnego Biznesu, wyłaniani są na podstawie ankiet nadsyłanych przez firmy, w których oceniają banki, oraz podają za co je cenią i co im najbardziej w banku doskwiera. Na podstawie ankiet liczona jest średnia ocen. Średnia ocen Banku Spółdzielczego w Oławie wynikająca z przesłanych do Konkursu Ankiet to 6 punktów na 6 możliwych do zdobycia!
 
 
Image 
 
Bartosz Sobiesiak, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Oławie, ze statuetką Tęcza Kart Płatniczych, związaną z Konkursem Bank Przyjazny Biznesowi od 2009 r.
 
„Chciałbym serdecznie podziękować naszym Klientom za okazane zaufanie! Tak wysokie oceny wystawione Bankowi są dla nas największą nagrodą. Bank nieustannie dostosowuje i rozwija usługi bankowe skierowane na realizację potrzeb klientów biznesowych, systematycznie budujemy i umacniamy bliskie relacje z przedsiębiorcami. Dużo uwagi poświęcamy zwłaszcza wzbogaceniu oferty dla niewielkich firm, które stanowią miejsca pracy dla wielu mieszkańców naszego regionu. Niedawno wprowadziliśmy promocyjny kredyt płatniczy, oparty na wyjątkowo uproszczonej procedurze, zapewniający dodatkowe źródło finansowania dla firm znajdujących się w sytuacji przejściowego braku środków własnych. W naszym Banku można też skorzystać z wyjątkowej oferty kredytów z gwarancjami de minimis BGK, oraz poręczeń Dolnośląskiego Funduszu Gospodarczego, w tym z Inicjatywy Jeremie. Oprócz szerokiej oferty produktów kredytowych wspierających rozwój przedsiębiorstw, udostępniamy także inne narzędzia, jak leasing, faktoring czy doradztwo unijne” – powiedział Prezes Zarządu Banku Bartosz Sobiesiak.


Oto za co m.in. Klienci doceniają Bank Spółdzielczy w Oławie:

"Doceniamy Bank Spółdzielczy w Oławie za profesjonalizm, szybkie podejmowanie decyzji, traktowanie klientów biznesowych jak VIP-ów, niskie koszty i wyjątkową obsługę naszej działalności w Polsce i naszych walutowych operacji zagranicznych. Bank Spółdzielczy w Oławie prowadzi rachunki w walutach obcych, czego nie robią nawet niektóre banki komercyjne. Gdy rozpoczęliśmy eksport naszych mebli, zamknęliśmy rachunki w banku komercyjnym i otworzyliśmy w Banku Spółdzielczym w Oławie. " – mówi Paweł Ewiak, prezes zarządu ANEGRE Sp. z o.o. w Strzelinie, która rozwija się niezwykle dynamicznie, sprzedaje meble na zamówienie w Polsce, Niemczech i Austrii, jest laureatem konkursu Diament meblarstwa 2013.

"To bank dbający o klienta, pełen inicjatyw i promocji, rzetelny i mający nowoczesne rozwiązania informatyczne, współpracujący po partnersku i wrażliwy na potrzeby klienta, z miłą obsługą" – ocenia Janusz Wesołowski, prezes zarządu, dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o.o. w Jelczu-Laskowicach.

 
 
 źródło tekstu i zdjęcia: www.bs.olawa.pl
 
 

Instytut Nowoczesnego Biznesu (www.inb.edu.pl) prowadzi Konkurs Bank Przyjazny Biznesowi o roku 2009. Obecnie trwa szósta edycja konkursu Bank Przyjazny Biznesowi 2014. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *