1Mazowieckie

FANAR ma ambitne plany

Nasza wizja to Fanar jako jeden z 5 najlepszych producentów narzędzi do gwintu w Europie, dobrze rozpoznawalny dostawca narzędzi z „wyższej półki”, mogący zaspokoić kompleksowo specjalistyczne wymogi klienta. Firma nowoczesna i innowacyjna, wysoko oceniana przez klientów i pracowników” mówi Krystian Stryjewski z Działu Marketingu Fabryki Narzędzi FANAR SA w Ciechanowie.

Krystian Stryjewski z Działu Marketingu Fabryki Narzędzi FANAR SA w Ciechanowie:

Fabryka Narzędzi FANAR SA w Ciechanowie jest wiodącym producentem narzędzi skrawających do obróbki metali. Od wielu lat stawiamy na nowoczesne rozwiązania, wysoką jakość i ciągły rozwój. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które wsparte najnowszą technologią i nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalają nam zaoferować nowoczesne produkty spełniające najwyższe wymagania jakościowe. Jesteśmy cenionym dostawcą w kraju i za granicą, współpracujemy z największymi światowymi producentami z branż: samochodowej, lotniczej, medycznej, AGD i innych. Szeroka oferta produktowa wsparta serwisem, doradztwem technicznym oraz nowymi rozwiązaniami informatycznymi w obsłudze klienta zapewniają wysoki poziom zadowolenia klientów.

Jesteśmy dostawcą szerokiej gamy narzędzi do obróbki skrawaniem, specjalizujemy się w narzędziach trzpieniowych do obróbki otworów. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz narzędzi do gwintowania, wiercenia, frezowania i toczenia oraz akcesoriów przydatnych w obróbce skrawaniem.

Nasza wizja to Fanar jako jeden z 5 najlepszych producentów narzędzi do gwintu w Europie, dobrze rozpoznawalny dostawca narzędzi z „wyższej półki” mogący zaspokoić kompleksowo specjalistyczne wymogi klienta. Firma nowoczesna i innowacyjna, wysoko oceniana przez klientów i pracowników.

 

Fabryka Narzędzi FANAR Spółka Akcyjna w Ciechanowie została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013, VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2013,  I edycji ogólnopolskiego Konkursu Światowa Firma 2013 oraz w I edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2013.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *