2Śląskie

Pulire świadczy usługi multiserwisowe

Pulire to już nie tylko sprzątanie, ale grupa spółek zajmujących się optymalizacją różnych procesów, sprzątaniem, usługami magazynowymi, konserwacyjnymi. W jednym budynku, czyli hali magazynowej wykonujemy szereg usług. Zaleta jest taka, że klienci rozmawiają z jedną osobą odpowiedzialną za kilka procesów. To wartość dodana, wyjaśnia Agnieszka Stefanowska, Prezes Zarządu Pulire Sp. z o.o. w Katowicach.

Agnieszka Stefanowska, Prezes Zarządu Pulire Sp. z o.o. w Katowicach:

 
Świadczymy profesjonalne usługi porządkowe, jak również jesteśmy producentem akcesoriów do wyposażenia łazienek i sanitariów. Firma powstała w 2006 roku. Początkowo zajmowaliśmy się tylko usługami porządkowymi, potrzebnymi zawsze i wszędzie, zwłaszcza gdy chodzi o biurowce, sklepy wielkopowierzchniowe i hale. Nazwę zaczerpnęliśmy z języka włoskiego, w którym pulire oznacza czystość.
 
 
 
 
Wraz z upływem lat, dostosowując się do potrzeb rynku, firma zmieniła się i rozwinęła. Z Pulire Sp. z o.o. wyodrębniliśmy firmę Vero Logistics Solutions i własną markę produktową Pulix. Generalnie świadczymy usługi multiserwisowe – Pulire to już nie tylko sprzątanie, ale grupa spółek zajmujących się optymalizacją różnych procesów, sprzątaniem, usługami magazynowymi, konserwacyjnymi. W jednym budynku, czyli hali magazynowej wykonujemy szereg usług. Zaleta jest taka, że klienci rozmawiają z jedną osobą odpowiedzialną za kilka procesów. To wartość dodana.

Pulire Sp. z o.o. w Katowicach została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013, VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2013 oraz w I edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2013.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *