3Podkarpackie

Statuetka BE A LEGEND AWARD dla Firmy ANKOL

Światowa Konfederacja Przedsiębiorców WORLDCOB (USA), podczas międzynarodowej konwencji THE BIZZ  1 -2 sierpnia 2014 w Honolulu na Hawajach wyróżniła wiodące przedsiębiorstwa, które poprzez swój rozwój przyczyniają się do wzrostu gospodarczego własnego kraju jak również światowej gospodarki.

 

Uroczysta ceremonia The BIZZ 2014 zgromadziła wielu uznanych przedsiębiorców z całego świata, ekspertów biznesu, ekonomii, przedstawicieli mediów. Uczestniczący w tym międzynarodowym forum Anna i Czesław Kolisz odebrali z rąk Prezesa WORLDCOB kolejne prestiżowe wyróżnienia w postaci statuetki BE A LEGEND AWARD oraz certyfikatu INSPIRATIONAL COMPANY 2014 w kategorii złota.
Firma ANKOL mająca siedzibę w Chorzelowie k/Mielca jest już znanym dostawcą wyrobów i usług dla lotnictwa wojskowego i cywilnego.  Jest wśród prywatnych przedstawicieli tego sektora liderem nie tylko na polskim rynku ale także na międzynarodowych. Kooperuje z jednostkami rządowymi i prywatnymi kontrahentami niemal na całym świecie. Ugruntowana od ponad 20 lat działalności pozycja jest coraz częściej dostrzegana przez światowe organizacje promujące dążenia do doskonalenia zarzadzania zwłaszcza w zakresie jakości ale nie tylko. Szczególnie wymagająca branża jaką reprezentuje ANKOL w zakresie dostaw wyrobów, usług remontowych, technologii i materiałów eksploatacyjnych dla lotnictwa musi opierać się najwyższych standardach jakości, kompetencjach, doskonałej znajomości techniki lotniczej oraz specyfiki rynków działania. Najwyższe kierownictwo ANKOL stawiając od początku działalności na profesjonalizm, najwyższą jakość, ciągły rozwój i nowoczesne zarządzanie w oparciu o światowe trendy, dziś mogą być dumni z odnoszonych sukcesów.  Konsekwentna realizacja tych założeń i determinacja wpisana w codzienna pracę okazała się skuteczna. Dlatego wypracowana przez lata marka ANKOL poddaje się ciągłym audytom, weryfikacjom czy analizom a przedstawiciele wielu obszarów biznesu z uznaniem weryfikują nowoczesne trendy w zarządzaniu ANKOL.

 
 
Przyznawane wyróżnienia są świadectwem trafnie obranych założeń Anny i Czesława Koliszów  i ich skutecznej realizacji by firma umacniała czołową pozycję w branży.  Podczas ceremonii w Honolulu  stowarzyszenie WORLDCOB po raz kolejny utrzymało dla ANKOL przyznawany  przez ostatnie 3 lata tytuł ŚWIATOWY LIDER BIZNESU. Zakwalifikowanie ANKOL do światowej elity  przedsiębiorstw, które łącząc innowacyjność, społeczną odpowiedzialność biznesu i dążenia do doskonałości skutecznie odnoszą sukcesy w biznesie to ogromny sukces i promocja marki w świecie ale także kreowanie pozytywnego wizerunku polskiego przedsiębiorcy. Ponadto WORLDCOB przyznało imienne certyfikaty zarówno Członkom Zarządu a także pracownikom prezentujących wybrane  obszary zarządzania m.in. w zakresie przywództwa, zarządzania przedsiębiorstwem, jakością, kapitałem ludzkim i marketingiem.
http://www.ankol.com.pl/
https://www.facebook.com/ankolpolska
 
 
Ankol Sp. z o.o. w Chorzelowie została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013, VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2013 oraz w I edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2013.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *