2Śląskie

Sutco-Polska rośnie wraz z dynamicznym rozwojem sektora gospodarki odpadami

Doświadczenie Sutco-Polska na rynku polskim oraz najnowocześniejsze technologie, zastosowane zgodnie z zasadą BAT, pozwalają nam niezmiennie od wielu lat cieszyć się opinią niekwestionowanego lidera w tworzeniu technologii przetwarzania odpadów, mówi Anna Syrek, Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu  Sutco-Polska Sp. z o.o. w Katowicach.


Anna Syrek, Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu  Sutco-Polska Sp. z o.o. w Katowicach:
Firma Sutco-Polska od 1991 roku specjalizuje się w budowie instalacji do przetwarzania odpadów komunalnych pochodzących z różnych systemów zbiórki. Od samego początku istnienia firmy na rynku polskim dokładaliśmy starań, aby nasi klienci obsługiwani byli kompleksowo, dlatego oprócz projektowania, produkcji i montażu technologii, oferujemy rozruch, szkolenia, serwis i opiekę po realizacyjną instalacji.
 
 
Zmiany w prawodawstwie krajowym i unijnym spowodowały w ciągu ostatnich lat dynamiczny rozwój sektora gospodarki odpadami, na który Sutco-Polska odpowiada przez zastosowanie nowoczesnych i skutecznych technologii przetwarzania odpadów. Pozwalają one już dzisiaj naszym klientom osiągnąć rezultaty zaplanowane w perspektywie czasowej do 2020 roku.
Aby tworzone przez nas inwestycje pozwalały na realizację celów gospodarki odpadami, optymalizujemy rozwiązania technologiczne i dostosowuje je każdorazowo do potrzeb zamawiającego i uwarunkowań lokalnych. Niebagatelne znaczenie dla rozwoju sektora gospodarki odpadami ma stale rosnący stopień automatyzacji instalacji. Inwestycje realizowane przez naszą firmę wpisują się w ten trend, w ciągu ostatnich lat kilkakrotnie wzrosła liczba w pełni automatycznych instalacji wybudowanych przez Sutco-Polska. Dynamicznie rośnie również liczba instalacji Sutco do stabilizacji frakcji ulegającej biodegradacji w systemie statycznym i dynamicznym.
Doświadczenie Sutco-Polska na rynku polskim oraz najnowocześniejsze technologie, zastosowane zgodnie z zasadą BAT, pozwalają nam niezmiennie od wielu lat cieszyć się opinią niekwestionowanego lidera w tworzeniu technologii przetwarzania odpadów.   Do września 2014 r. stworzyliśmy 71 instalacji do przetwarzania odpadów o łącznej przepustowości ponad 3 mln ton w ciągu roku.

Sutco-Polska Sp. z o.o. w Katowicach została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *