Dolnośląskie

Work Service liderem usług personalnych w Europie Środkowej

Work Service jest największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich. Specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym. Przez sieć lokalnych biur oraz mobilnych doradców jesteśmy już obecni w ośmiu krajach Europy, mówi Tomasz Hanczarek, prezes Zarządu Work Service SA we Wrocławiu.

Tomasz Hanczarek, prezes Zarządu Work Service SA we Wrocławiu:
Work Service jest największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich. Specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym. Przez sieć lokalnych biur oraz mobilnych doradców jesteśmy już obecni w ośmiu krajach Europy.
 
 
 
 
Firma powstała w 1999 r. Od tego czasu zdobyliśmy zaufanie 3000 klientów biznesowych. Każdego dnia zatrudniamy średnio 35 000 pracowników w Polsce i za granicą. Nasi doradcy i konsultanci posiadają szeroką znajomość regionalnych rynków pracy. Jesteśmy zorientowani  na zaspokajanie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców. Jednocześnie pozostajemy wrażliwi na zmienne uwarunkowania społeczno-ekonomiczne, podatkowe i prawne.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Grupą Kapitałową. Konsekwentnie realizujemy strategię rozwoju opartą na objęciu pozycji lidera w trójkącie Berlin-Moskwa-Stambuł. W ciągu ostatnich dwóch lat spółka zrealizowaliśmy z sukcesem osiem akwizycji, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Kupujemy firmy, które albo rozszerzają kompetencje Grupy o nowe specjalizacje, albo zwiększają zasięg geograficzny działalności o nowe rynki. Zgodnie z naszymi prognozami, w tym roku osiągniemy pozycję lidera pod względem udziałów wartościowych rynku usług personalnych w krajach Europy Środkowej CEE-5 (Polska, Rosja, Węgry, Czechy, Słowacja). Planujemy kontynuować ekspansję na rynki zagraniczne, wzmacniając jednocześnie swoją pozycje w krajach, w których już jesteśmy obecni. Wierzymy, że dzięki temu będzie w stanie oferować naszym klientom jeszcze szerszy zakresu usług HR na skalę globalną.

Work Service S.A.
Sky Tower
ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław
Tel.: + [48] (71) 37 10 900 Fax: +[48] (71) 37 10 938
e-mail: work@workservice.pl
www.workservice.pl

Work Service S.A. we Wrocławiu  została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013 i VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Potęgi Biznes 2013.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *