Małopolskie

Spółka Erbet zbudowała najnowocześniejszy komisariat w Polsce

W czasie swojej działalności na rynku budowlanym „Erbet” Sp. z o.o. w Nowym Sączu wielokrotnie udowadniała, że jest w stanie sprostać wszelkiego rodzaju wyzwaniom inwestycyjnym z branży budownictwa.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo- Usługowe „Erbet” Sp. z o.o. w Nowym Sączu istnieje nieprzerwanie od 1990 roku. Zrealizowało w tym czasie, ponad 200 poważnych przedsięwzięć inwestycyjnych na terenie Polski. Wykonało obiekty administracyjne, m.in. VI Komisariat Policji w Krakowie, który został okrzyknięty „najnowocześniejszym komisariatem w Polsce”.

 
 
 
Zbudowało również Komendy Powiatowe Policji w Nowym Sączu, Olkuszu, Gorlicach i Starym Sączu, a także budynek administracyjny wraz z zapleczem technicznym dla Miejskiej Komendy Straży Pożarnej w Nowym Sączu.
Spektrum jej działalności jest bardzo szerokie. W swoim dorobku ma obiekty kulturalno- oświatowe, wśród nich Miasteczko Galicyjskie, stanowiące rekonstrukcję galicyjskiej małomiasteczkowej zabudowy XIX i XX wieku. Jest wykonawcą takich obiektów jak: domy akademickie, hotele, hale widowiskowo- sportowe, hale przemysłowe, zakłady przetwórstwa rolno- spożywczego oraz budynki mieszkalne.
W czasie swojej działalności na rynku budowlanym spółka wielokrotnie udowadniała, że jest w stanie sprostać wszelkiego rodzaju wyzwaniom inwestycyjnym z branży budownictwa. W zależności od potrzeb klientów, biorąc pod uwagę dużą mobilność przedsiębiorstwa oraz wykwalifikowany personel jest gotowa zrealizować każde zadanie inwestycyjne w zakresie swoich specjalizacji.
 
Poza prowadzoną działalnością statutową firma aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym i oświatowym wpierając finansowo wiele inicjatyw. Jest sponsorem wielu akcji charytatywnych mających na celu wspieranie placówek dydaktycznych oraz oświatowych dla dzieci i młodzieży. Bierze udział przy realizacji różnych przedsięwzięć kulturalnych i rozrywkowych w Małopolsce, pomagając przy ich organizacji. Na szczególną uwagę zasługuje jej udział w propagowaniu sportu oraz sprawowanie swoistego mecenatu podczas Jesiennego Festiwalu Teatralnego odbywającego się corocznie w Nowym Sączu, gdy swoje spektakle prezentują najlepsze teatry sceny polskiej.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo- Usługowe „Erbet” Sp. z o.o. w Nowym Sączu została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013, VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2013 oraz  I edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2013

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *